تاریخ انتشار: 96-08-07 09:08:47 یکشنبه
(390)

چگونه تلویزیون QLED را با اتاق و فضای خانه خود هماهنگ کنیم

دکوراسیون خانه اغلب کار دشواری به نظر می رسد اما یک وقت می بینید که برای این موجود کوچک و زیبا که لازم است آن را روشن کنید جا نیست. درست است؟ اما بعضی از تلویزیون ها برای نصب و راه اندازی درد سر دارند سیم های زیادی می خواهند و باید آن ها را روی دیوار بزرگی نصب کرد.این عمل واقعا سر درد می آورد. اما یک خبر جدید: این تلویزیون های سامسونگ جدید QLED در راه اندازی و نصب اصلا هیچ درد سری برای شما ایحاد نکرده و به راحتی با محل زندگی شما هماهنگ می شوند. اهمیتی ندارد که شما این تلویزیون را می خواهید در کجا نصب کنید، نگران نباشید این تلویزیون تلویزیونی است که با محل زندگی شما به راحتی هماهنگ می شود.
تلویزیون QLED یک تلویزیون با نصب ایستاده و یا دیواری

زیبایی در تلویزیون QLED

هر سایزی که شما می خواهید را می توانید انتخاب کنید، فرقی نمی کند صفحه تخت باشد یا منحنی. این تلویزیون به راحتی خانه ی شما را زیبا تر می کند. می پرسید چطور؟ خب این تلویزیون باریک و براق است و به همین دلیل می توانید آن را در هر جای خانه ی خود نصب کنید . آشپزخانه - اتاق خواب - اتاق نشینمن و یا هال بهترین جا ها برای نصب و راه اندازی این تلویزیون ها می باشند. در طراحی این تلویزیون از تکنولوژی 360 و طراحی منحصر به فرد بدنه تلویزیون کمک گرفتیم. با این تکنولوژی مناسب شما واقعا می توانید در تمامی ابعاد تلویزیون را به صورت کاملا واضح تماشا کنید بدون این که یک لحظه خطا داشته باشد.
تلویزیون های QLED سامسونگ محکم به دیوار چسبیده و با اتصال خود به دیوار فاصله ی کمتری را بین خود و دیوار ایجاد می کند.

QLED را به دکور خود اضافه کنید.

وقتی که وسایل دکوراسیون منزل را خریداری می کنید، مطمئن شوید که برای اتاق هم به اندازه کافی وسایل باشد. باید از خریدن تلویزیون قصد و نیت خاصی داشته باشید. آنها باید زیبایی و ظرافت را به منزل شما هدیه کنند.تلویزیون های QLED سامسونگ علاوه بر ویژگی های نصب و راه اندازی ، ویژگی های دیگری نیز دارند که به زیبایی تلویزیون شما کمک می کنند. برای مثال شما نمی خواهید که کنسول جلویی تلویزیون مشخص باشد و می دانید که این کنسول در هنگام نصب روی دیوار مشکل ایجاد می کند. خب می توانید این کنسول را در آورید! با این عمل دیگر تلویزیون کاملا به دیوار چسبیده و فاصله ی کمی میان دیوار و تلویزیون ایجاد می شود. اگر نتوانستید این تلویزیون را روی دیوار نصب کنید می توانید آن را آویزان کنید و لازم نیست وقت خود را در اینترنت برای جستجو در مورد نحوه راه اندازی تلویزیون به صورت دیواری، تلف کنید. عدم وجود کنسول روی تلویزیون با محل قفل تلویزیون را به راحتی به دیوار متصل می کند. فقط نصب این تلویزیون 15 دقیقه طول می کشد. منتظر چی هستید همه چیز های مهم را به دست آورده اید: تلویزیون را روشن کنید و فیلم مورد علاقه ی خود را تماشا کنید. کیفیت تلویزیون عالی است این طور نیست؟ تلویزیون QLED سامسونگ آنقدر زیبا است که براحتی می توانید آن را در هر جایی که دلتان می خواهد نصب کنید. زیبایی و ظرافت ، این تلویزیون را از هر گونه دکوراسیون اضافی بی نیاز ساخته است.
تلویزیون QLED سامسونگ مانند هر تلویزیون دیگر توانایی نصب به حالت ایستاده را نیز داراست. درست است که می توانید این تلویزیون را روی دیوار نصب کنید اما شاید نصب دیواری زیاد به کار شما نیاید و شاید بخواهید تلویزیون را به صورت ایستاده نصب کنید. این تلویزیون به گونه ایی طراحی شده است که با هر دو حالت نصب اصلا از زیبایی آن کاسته نمی شود. حالت ایستاده وزن زیادی را به تلویزیون وارد می کند در حالی که در حالت دیواری عملا هیچ فشاری به تلویزیون وارد نمی شود.
با حالت ایستاده، زیبایی و ظرافت این تلویزیون بیشتر به چشم می خورد.زیبایی و ظرافت تلویزوین کاملا به نحوه ی استفاده شما از تلویزیون بستگی دارد. اصلا مهم نیست که این تلویزوین را در چه حالتی نصب می کنید. ایستاده یا دیواری - تلویزیون QLED شگفتی را به خانه ی شما می آورد. این طور نیست؟ به جای اینکه تغییرات ابتدایی تلویزیون خود را تغییر دهید. بررسی کنید و ببینید که این تلویزیون QLED واقعا برای کدام قسمت از خانه ی شما طراحی شده است همین کار باعث می شود تا در انتخاب تلویزیون دقت بیشتری داشته باشید.
سوای مسئله ی زیبایی و دکوراسیون تلویزیون QLED ، آن چیزی که در این تلویزیون مهم به نظر می رسد زیبایی و کیفیت تصویر این تلویزیون می باشد. به این تلویزیون از دیدگاهی نزدیک تر بنگرید کمی عجیب نیست؟ این تلویزیون اصلا برای نصب کابل محلی ندارد. فقط در پایین یک سیم نامرئی دارد که با کمک این سیم نامرئی می توان به این تلویزیون کابل متصل کرد. این ویژگی باعث می شود که تلویزیون شما فضای کمتری را اشغال کند. این حداقل جمع و جوری در تلویزیون های سامسونگ است.
تلویزیون QLED سامسونگ را به راحتی می توانید در بالای شومینه نصب کنید.

یک تلویزیون هوشمند که زندگی شما را بهتر می کند

اتصال نامرئی همچنان به حفظ محدوده روشن تلویزیون کمک می کند، حتی زمانی که زمان زیادی گذشته است. آخرین تلویزیون و تلویزیون خود را تصور کنید. نگه داشتن تلویزیون قدیمی آنهم  با اندازه بسیار بزرگ خیلی ناراحت کننده است .شما دستگاه های جدیدی اضافه کردید آیا تا کنون فکر کرده اید چگونه کابل های تلویزیون خود را پنهان کنید، زمانی که سقوط سیم ها نیز زیاد شود؟ این طور نیست؟ با استفاده از Connection Invisible و One Connect شما مجبور نیستید سیم های زیادی را در اطراف تلویزیون بیندازید، زیرا آنها به شما کمک می کنند که دستگاه های دور خود را به صورت بی سیم متصل کرده تا دیگر مجبور نباشید سیم های زیادی را در اطراف تلویزیون بیندازید.

نمایش بدون مانع از تلویزیون برای حفظ زیبایی.

هنگامی که فضای خالص تلویزیون با اتصال نامرئی تاسیس شده است، به نظر می رسد که چندین  مانع بزرگ وجود دارد. با از بین بردن فاصله ی کم میان تلویزیون و کنترل از راه دور می توانید دستگاه های در حال حاضر را طور به تلویزیون خود متصل کنید که از زیبایی تلویزیون شما کاسته نشود.
بله، تلویزیون QLED سامسونگ کیفیت تصویر خیره کننده و ویژگی های هوشمند بصری بهتری را ارائه می دهد، چه در داخل یا چه در خارج از تلویزیون، این تلویزیون زیبا به نظر می رسد، چه نصب شده و یا در ایستاده. 

هشدار به تلویزیون های QLED سامسونگ

نصب کردن تلویزیون QLED در هر جایی مناسب است.
پیش از هر کار دیگری و اقدام به خرید تلویزیون از قبل به صورت کامل در مورد تلویزیون ها اطلاعات مورد نیاز خود را جمع آوری کنید.
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*