تاریخ انتشار: 96-08-06 15:08:41 شنبه
(358)

آشنایی با تلویزیون های سری 2017 سامسونگ

ما فرش قرمز خود را پهن می کنیم تا تلویزیونی را معرفی کنیم که تلویزیون QLED سامسونگ نام دارد. ما بی صبرانه منتظر این لحظه هستیم! این تلویزیون ها از زمان آغاز اولین حضور ما، از ما خیلی خسته شده اند و ما هیجان زده هستیم تا امشب بتوانیم آنها را بهتر بشناسیم. بله، خانم ها و آقایان، تمام مجموعه تلویزیونی سامسونگ QLED پر از ویژگی هایی است که آنها را از تلویزیون هایی که می خواهید در نمایشگاه فرانکفورت ببینید.
جزئیات مشخصات 2017 QLED TV Lineup در گروه تلویزیون های زیر تقسیم می شود.
 
 کیفیت HDR مدل
 HDR 2000 Q9F
 HDR 1500 Q8C
 HDR 1500 Q7C
 HDR 1500 Q7F


در این تلویزیون با استفاده از تکنولوژی صفحه نمایش تخت و کوانتوم دات تلویزیونی با کیفیت تولید کرده ام.

جدول صفحه نمایش و محاسبه اینج

این تلویزیون ها دارای لیست طولانی از استعدادها هستند، از کیفیت تصویر خیره کننده، توانایی قابل توجه در نمایش جزئیات، و قدرت پردازش بالا، تا صحه نمایش فوق العاده. به گفته سرگرمی، مجموعه تلویزیونی QLED دارای "آن" است – این مجموعه آنقدر بی نظیر است که باعث می شود که شما چشم خود را بر روی صفحه نمایش نگه دارید. فقط دقیقا می دانیم که چه چیزی باعث می شود که کاربر در مقابل سری QLED TV غیر قابل مقاومت باشد .
برای شروع، این تلویزیون ها نمایشگرهایشان همه نقاط کوانتومی جدید فلزی دارند که صفحه را با رنگ خیره کننده و واقعی به رنگ پر می کنند. آنها صدای رنگ 100٪ را برای کنتراست خیره کننده بیان می کنند و می توانند جزئیات دقیق با سطوح روشنایی بین HDR1500 و 2000 را به نمایش بگذارند. همچنین قابلیت های 4k خود را برای ویدیو با کیفیت بالا فراموش نکنید. و این واقعیت است که همه این ستاره ها سبک شگفت انگیزی دارند! فقط به اتصال نامرئی و چهار طرف جلو بدون جبهه نگاه کنید. ما می توانستیم در تمام طول روز به آن صورت نگاه کنیم، آیا شما نمی توانستید؟ این واقعا یک چشم انداز است برای دیدن !
اما ما نمی توانیم هوش خود را تخفیف دهیم - این تلویزیون های هوشمند با سرمایه سامسونگ تهیه شده اند. علاوه بر یک کنترل از راه دور که کنترل هوشمند توپی و One Connect را کنترل می کند، که به طور منظم تمام دستگاه های شما را تکان می دهد، برنامه Smart View نیز وجود دارد. که گوشی هوشمند خود را به یک remote تبدیل می کند. این واقعا درخشان و زیباست، چه چیزی دوست دارید ؟
 
همکاران مدیریت سامسونگ بعضی از این ستاره ها تاریخی را به نمایش گذاشته اند! یک جفت تلویزیون QLED با استودیو یا ایستگاه های جاذبه می سازد. هرکسی که با این زوج های دوست داشتنی بازی می کند، خیلی عاشق آنها می شود. آنها اکنون به ما راه می یابند - بگذاریم این ستاره ها را یک به یک ببینیم !
 

Q9 FLAT

Q9 اولین ستاره است که می رسد و ورودی آن ساخته شده است! Q9 درخشان ترین سری QLED 2017 با قابلیت های HDR2000 است. همه این جزئیات واقعا این تلویزیون را درخشش می دهد. ما یک چرخش در اطراف Q9 برای دیدن هر گونه کمی از نگاه خود و وای! این یک تلویزیون است که شبح شما را بر روی دیوارتان دوست دارد - این ستاره روی صفحه نمایش، خیره کننده دیوار کوتاهش است. این در سه اندازه است: 85، 75 و 65 اینچ .
 

Q8 CURVED

 
جمعیت زمانی که Q8 دیده می شد، فرورفتن فرش قرمز را پشت سر گذاشت. منحنی های Q8 و فلز قابل توجه، بسیاری از سران خود را به نوبه خود! این نمای دید نرم افزاری، یک تجربه غواصی را ارائه می دهد که شما را در یک تصویر با کیفیت بالا قرار می دهد. به علاوه چشم شما به لطف صفحه نمایش به آرامی منحنی باقی می ماند، که ایده ای در نظر گرفته می شود و اکنون ما نمی توانیم چشم هایمان را از آن بیرون کنیم! به خصوص از آنجایی که Q8 دارای قابلیت HDR1500 است، شما می توانید هر جزئیات را بر روی صفحه نمایش ببینید. آن را در سه اندازه، 75، 65، و 55 اینچ موجود است.
 

Q7 CURVED و FLAT

 
حالا دوقلوهای Q7 وارد شده اند! آنها هر دو ستاره های درخشان با افزایش عکس های دقیق خود از قابلیت های HDR 1500 می باشند. منحنی Q7 (Q7C) منحنی خیره کننده ای را نشان می دهد که از هر زاویه ای خوب به نظر می رسد: به طور مستقیم از بالا ... در حالی که Q7 Flat (Q7F) بسیار ناهموار است، با زوایای تیز و مدرن که ما فقط دوست داریم . صحبت از زاویه، در چگونه رنگ واقعی باقی بماند حتی از سمت مشاهده! 3 در نگاه و فقط در چگونه آنها تامین شده با لوازم نگاه کنید! صاف و منحنی دارند غرفه های منحصر به فرد خود را که اشکال مربوطه خود را به خوبی برجسته. Q7C می آید در 65، 55، یا 49 اینچ و ما می شود مبالات اگر ما ذکر است که Q7F موجود در چهار درست است، چهار اندازه: 75، 65، 55، و 49 اینچ.
اتصال نامرئی QLED تلویزیون، نزدیک از کابل اتصال نامرئی، نشان دادن 1.8 میلی متر عرض راست پیکان به تصویر می کشد 15 متر طول اتصال نامرئی
اتصال غیرممکن
 
یک روند مشخص در فرش قرمز امشب وجود داشت، همانطور که تمام ستارگان را با نوآوری Invisible Connection دیدیم، یک کابل اپتیک که قطر آن فقط 1.8 میلی متر است! 4 در طول 5 متر و 15 متر موجود است و زمانی که QLED تلویزیون نصب شده است به نظر می رسد مانند کمتر بیشتر است امشب در اینجا.

موضع جاذبه و موضع استودیوی تلویزیون QLED

STAND GRAVITY STAND و ایستگاه STUDIO

 در حالی که هر تلویزیون سبک خود را باور نکردنی است، اجازه دهید همچنین نگاهی به تاریخ خود را، که به نظر می رسد فقط بزرگ ترین مجموعه تلویزیونی بزرگ! پایه جاذبه وجود دارد که به نظر می رسد که تلویزیون بر روی پایه آن برای یک نگاه کاملا خیره کننده شناور است. این پایه واقعا زیبا است، به نظر می رسد چیزی از یک موزه مدرن، آیا این نیست؟ و مینیمالیست ها در این مجموعه ستون ستون را دوست داشتند، که براق و براق است و تلویزیون را مانند یک بوم بر روی یک پایه نگه می دارد. این غرفه های اختیاری دو نگاه متفاوت را ارائه می دهند، اما هر دو در هنگام پشتیبانی از سری QLED تلویزیون های زرق و برق دار هستند. بحث در مورد یک شاهکار!

سامسونگ 2017 QLED TV Lineup

این یک شب ستاره دار در اینجا با مجموعه تلویزیونی QLED شده است و ما کاملا به آن احتیاج داریم! از Q9 زرق و برق دار، Q8 منحنی، و Q7 داغ QQ Duo به مخالفان باهوش و نامرئی اتصال، مطمئن است می گویند که خط 2017 QLED تلویزیون یکی از شما نمی خواهید از دست برود. آیا شما طرفدار منحنی، مسطح، بزرگ یا کوچک هستید، تلویزیون برای شما وجود دارد. این همه در حال حاضر، این تلویزیون تلویزیون سامسونگ از QLED TV قرمز فرش امضا شده است. شب به خیر!
 
 

مباحث: 2017 تلویزیون سامسونگ، QLED ترکیب تلویزیون، نقطه کوانتومی

* در دسترس بودن مدل های QLED تلویزیون و ویژگی های ممکن است بر اساس منطقه متفاوت باشد
* پایه استودیو و پایه جاذبه به طور جداگانه فروخته می شود .
* روشنایی قله ممکن است بسته به مدل و اندازه تلویزیون متفاوت باشد. HDR 1500 : Q9 88 "، تمام Q8، تمام Q7. HDR 2000: Q9 75 "، Q9 65 "
1. بر اساس اندازه گیری ها از پشت تلویزیون و دیوار و ممکن است بسته به نوع دیوار متفاوت باشد .
2. برنامه One Connect و Smart View Smartphone ممکن است با تمام دستگاه ها سازگار نباشد و ممکن است به روز رسانی ها و تغییرات مربوط باشد .
3. نتایج واقعی ممکن است بسته به محیط مشاهده و مدل تلویزیون متفاوت باشد .
4. اتصال نامرئی قدرت را فراهم نمی کند. کابل برق جداگانه باید به تلویزیون متصل شود
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*