تاریخ انتشار: 94-07-25 01:07:48 شنبه
(9800)

چه چیزی در مورد الپتیکال بسیار خاص است؟

امروزه دستگاه های الپتیکال در بسیاری از باشگاه های ورزشی مشاهده می شوند. آن ها هنوز به عنوان عضو جدیدی از خانواده دستگاه های ورزشی خانگی شناخته می شوند – و بعضی از فروشندگان سایر لوازم فیتنس را پیش پا افتاده تلقی می کنند. الپتیکال ها روشی عالی و کم شدت برای سوزاندن کالری و کاهش وزن اند. حال می خواهیم بدانیم چه چیزی آنها را خاص می کند؟
الپتیکال ها برای کسانی مفید است که به دنبال پیشگیری از اثرات منفی بعضی از دستگاه های ورزشی می باشند. حرکت طبیعی یک الپتیکال این معنی را می دهد که آنها بر زانوها، قوزک پا و مفاصل ران فشار بسیار کمی وارد می کنند. این فعالیت کم شدت برای بسیاری از مردم با سن ها و توانایی های مختلف مورد توجه و جالب است.
یک مزیت کلیدی این وسیله فیتنس، ویژگی دستگیره های آن است که با استفاده از آنها می توانیم با بالاتنه و پایین تنه در یک زمان ورزش کنیم. این دسته های متحرک حالت اسکی کردن را شبیه سازسی می کنند. ماهیچه های دوقلو (نرمه ساق پا) و همسترینگ (پشت ران) نیز با پدال زدن به جلو و عقب درگیر فعالیت می شوند.
گفته های بالا یک سری از مزایای اصلی این دستگاه ایروبیک اند. در ادامه دلیل را بیان می کنیم که اثبات می کند الپتیکال برای هر نوع هدف ورزشی و فیتنس ایده آل است:
 
حرکت کم شدت الپتیکال
 

1.ایجاد یک تمرین قلبی مفید

الپتیکال ها می توانند یک تمرین پر شدت را در مقایسه با هر نوع دستگاه دیگر ارائه دهند. البته اگر برای دوی ماراتون تمرین می کنید، تردمیل گزینه بهتری به جای تمرین دویدن در جاده است، اما الپتیکال ها می توانند تمرین مناسبی برای بالا بردن به موقع ضربان قلبتان باشند. این ماشین های با کیفیت دارای سطح های قابل تنظیم مقاومت هستند که برای ورزشکاران حرفه ای بسیار مناسب است.
 

2.قابل تنظیم برای سطح های متعدد فیتنس

مطابق با سطح فیتنس و نیازهای شما، می توانید شیب و تعداد گام ها را مانند مقاومت تغییر دهید. به دلیل تمرین های متنوعی که برای الپتیکال وجود دارد، این ورزش تناسب اندام برای گروه های مختلف سنی و سطح های متعدد فیتنس مناسب است. حتی تازه کارهای تکنولوژی ورزشی براحتی می توانند بر روی الپتیکال به فعالیت ایروبیک بپردازند.
 

3.ورزش بالاتنه

دستگیره های متحرک الپتیکال یک ورزش بالاتنه قدرتمند را ایجاد می کنند. این تنها چیزی است که در تردمیل یافت نمی شود. کاربران الپتیکال از یک تمرین کلی برای بدن بهره مند می شوند! تمرین دادن بالاتنه و پایین تنه در یک زمان یهنی سوزاندن بیشتر کالری و سپری کردن زمان کمتر برای رسیدن به یک نتیجه یکسان و مشابه!
 

4.تمرین با یک تکنولوژی پیشرفته

الپتیکال ها بهترین تکنولوژی دستگاه های فیتنس را به کاربر ارائه می دهند. مدل های جدید تر بروزرسانی شده اند و دارای ویژگی های جالبی مانند ابزارهای تفریحی هستند. کارخانه های سازنده این محصولات شاهد افزایش شهرت این ماشین ها به علت وجود همین ویژگی های اضافی و جالب هستند. ما نمی توانیم از این کلمه چشم پوشی کنیم ......تکنولوژی!
 

5.راحت تر برای بدن

به طور کلی ،کار با این دستگاه ها برای بدن راحت تر است. مردمی که از کمر درد و زانو درد رنج می برند به این مسئله پی بردند که استفاده از الپتیکال می تواند یک تمرین قلبی-عروقی رضایت بخش را ایجاد کند. با وجود تعداد زیاد و متنوعی از برنامه های تمرینی، می توانید سطح ورزش خود را از مبتدی تا پیشرفته انتخاب کنید. این ویژگی برای پیر و جوان ایدهآل است – حتی برای کسانی که میانسال اند همینطور.
 

6.تطبیق پذیر ترین دستگاه موجود در باشگاه های بدنسازی

یک دستگاه مدرن و تطبیق پذیر یکی از لوازم ضروری ورزشی است که امروزه در این دنیای ماشینی مورد نیاز است.به دلیل اینکه با تمامی اجزای بدن کار می کند، الپتیکال جایزه بهترین دستگاه را از نظر تنوع و تطبیق پذیری از آن خود کرده است. حرکات متنوعی که با آن انجام می شود را می توان با یک برنامه تمرین خلاقانه جای داد و براحتی یک فعالیت سالم را به انجام رساند.

آیا هنوز راضی نشده اید؟ دلایل خوبی وجود دارند که بفهمبد چرا الپتیکال در حال کنار زدن سایر لوازم ورزشی است. منتظر چی هستید – بیایید با الپتیکال های فروشگاه ما بیشتر آشنا شوید. (کلیک کنید).
 
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*