تاریخ انتشار: 94-07-24 17:07:39 جمعه
(17133)

برنامه تمرین دوچرخه ثابت؛ مبتدی، متوسط، پیشرفته

آیا می خواهید به دوچرخه سوار سریعی تبدیل شوید؟ این برنامه تمرین به شما کمک خواهد کرد تا سرعت پدال زنی را در هنگام کار با هر دوچرخه ای زیاد کنید. اگر در کار با دوچرخه ثابت تازه کار هستید، برنامه تمرینی مبتدی را امتحان کنید. وقتی پیشرفت کردید، به آرامی مدت تمرین دوچرخه سواری را زیاد کنید و به سراغ تمرین متوسط و پیشرفته بروید. به دلیل اینکه این برنامه های تمرینی به صورت علمی برای دوچرخه ثابت طراحی شده اند، باید سرعت ها، شدت ها و زمان های پیشنهاد شده را متناسب با توانایی فیتنس خود رعایت کنید.
این برنامه ها از تمرینات باوقفه دوچرخه ثابت هستند. هدف این نوع فعالیت سوزاندن مقادیر زیاد کالری، از دست دادن چربی و ساختن ماهیچه ها در کمترین زمان ممکن است. دوچرخه ثابت ظرفیت اکسیژنی ماهیچه هایتان را بالا می برد، یعنی ماهیچه هایتان در مصرف اکسیژن دریافتی کارآمدتر خواهند بود. در نتیجه شما به دوچرخه سواری سریعتری تبدیل خواهید شد و سلامت قلب و شش هایتان تضمین می شود.
 

تمرین دوچرخه ثابت / مبتدی / زمان کلی 24 دقیقه:

 

 

تمرین دوچرخه ثابت / متوسط / زمان کلی 38 دقیقه:

 


 

تمرین دوچرخه ثابت / پیشرفته / زمان کلی 52 دقیقه:

 

(4)
 • امیر 1395-04-15
  خیلی عالی بود ممنون
  شرکت شما دوچرخه ثابت دست دوم نمیفروشه؟
  پاسخ مدیر: خیر فقط نو و آکبند هست
 • سحر 1396-05-10
  ایا دوچرخه ثابت وزن راسریع کم میکند من95کیلو وزن دارم میخوام زود روفرم بیام ایا دوچرخه ثابت اینکارو برام انجام میده
  پاسخ کاربر: سجاد 1397-04-20

  سلام. اگه برنامه تمرینی متناسب نوشته شده باشه و رژیم غذایی در کنار تمرین رعایت بشه در طول 3 الی 4 ماه میتونید نتایج خوبی بگیرید.

 • بهنام 1396-06-20
  سلام ؛ با احترام به نویسنده مطلب فوق باید عرض کنم که استفاده از برنامه اینتروال استرس زیادی به قلب و عروق وارد میکنه و استفاده از این نوع برنامه برای افراد مبتدی مناسب به نظر نمیرسه .
 • مریم 1397-04-13

  سلام خسته نباشید.یه سوال داشتم.این تمرینات مبتدی رو هر روز باید انجام بدیم؟

دیدگاه خود را بنویسید
*
*