تاریخ انتشار: 94-07-24 02:07:59 جمعه
(29286)

معتبرترین برنامه تمرین های تردمیل 2015

1.برنامه تمرین تردمیل برای یک دونده تازه کار

اگر شما در ورزش دویدن مبتدی هستید، باید ارتباط راحتی با دویدن بر روی تردمیل برقرار کنید و به بدن خود زمان دهید تا بتواند خواسته های فیتنس شما را تحقق ببخشد – نباید در آغاز کار چنان فشاری به خود وارد کنید که از خستگی، ورزش را کنار بگذارید. ترکیب کردن راه رفتن و دویدن بر روی تردمیل راه مناسبی برای افزایش ضربان قلب و انجام یک فعالیت قلبی عروقی است. برنامه 40 دقیقه ای زیر ترکیبی از راه رفتن و دویدن است که برای ورزشکاران تازه کار تردمیل طراحی شده است:
 
این تمرین تردمیل را می توانید هر هفته 2 بار تکرار کنید
 

2. تمرین 40 دقیقه ای تردمیل؛ شبیه سازی کوهنوردی

شاید شما در نزدیکی کوه ها و بلندی ها زنگی نمی کنید تا در آن جا به گردش بروید، اما می توانید از برنامه تردمیل شبیه ساز آن استفاده کنید. تجسم کنید که واقعا در حال بالا رفتن از کوه هستید، سپس به قله می رسید و در آخر به پایین بر می گردید.
 
منبع برنامه تردمیل: دکتر سوزی می مدیر ارشد موسسه فیتنس popsugar
 

3.برنامه تمرین Pyramid Power تردمیل؛ تقویت قلب!

شاید در یک روز زمستانی که دمای هوا پایین می آید، تمایل نداشته باشید در سرمای محیط بیرون از خانه ورزش کنید؛ پس با تردمیل ورزش را به خانه بیاورید – اشتباه نکنید، تردمیل خسته کننده نیست! می توانیم با انجام تمرین Pyramid به ورزش خود تنوع بدهید و لذت کافی را از تمرین با تردمیل ببرید. این برنامه 45 دقیقه ای یک تمرین قلبی عروقی مناسب است که برای کاهش وزن نیز می تواند کاربرد داشته باشد.
 
منبع برنامه تردمیل: خانم لیز فوهر ویراستار موسسه فیتنس popsugar
 

4. شبیه سازی پیاده روی خارج ازخانه بر روی تردمیل

با انجام این تمرین خانگی بر روی تردمیل بدن خود را به فعالیت بیاندازید و به روال کاری قلب خود تکانی بدهید – این برنامه یک راه مناسب برای حفظ تناسب اندام خود است – بلافاصله بعد از اینکه این تمرین 45 دقیقه ای را به پایان رساندید، حتما بدن خود را سرد کنید تا فردای روز ورزش با تردمیل خستگی زیادی در پاهای خود احساس نکنید.
 
منبع برنامه تردمیل: خانم لیز فوهر ویراستار موسسه فیتنس popsugar
 

5. تناسب ماهیچه ران و باسن با تمرین 20 دقیقه ای تردمیل:

باید بر تقویت و تناسب ماهیچه های سرینی و همسترینگ خود هدف گذاری کنید و 150 کالری را در هر جلسه تمرین تردمیل بسوزانید. این برنامه 20 دقیقه ای تردمیل را 3 یا 4 روز در هفته تکرار کنید، تا تحمل و قدرت ماهیچه های ران را افزایش دهید و قلب خود را نیز تقویت کنید. این برنامه توسط دکتر دیانا میتلند (مدیر باشگاه فیتنس Equinoxآمریکا) طراحی شده است.
 
برنامه تمرینی تردمیل


 
(5)
 • saman 1394-09-28
  آقا از این برنامه ها باز هم بزارید خیلی خوشم اومد
 • زینب 1395-06-15
  خیلی ممنوم . برنامه هاتون و توضیحاتتون در رابطه با تردمیل عالیه
 • پرویز 1395-08-02
  سلام. برنامه ها خیلی خوب هستن و در صورت اجرای درست مفید واقع میشن. سپاس از زحمات شما
 • مجتبی 1395-10-07
  ببخشید این سرعتها بر اساس کیلومتر در ساعت هستند یا مایل بر ساعت؟؟
  پاسخ مدیر: mph یعنی مایل بر ساعت
  kph یعنی کیلومتر بر ساعت
 • Maryam 1396-04-11
  سلام. ممنون
  سوالی داشتم. من 19 سال دارم و 72 کیلو وزن. اگر بخام وزنم رو با برنامه تمرین Pyramid Power تردمیل به 57 کیلو برسونم تقریبا چند مدت طول میکشه ؟
  البته قدم 169 است و خودم ورزشکار هستم.
دیدگاه خود را بنویسید
*
*