تاریخ انتشار: 94-06-21 17:06:01 شنبه
(28714)

راهنمای خرید تردمیل

 

 

چرا بسیاری از مردم تردمیل می خرند؟

آیا می دانستید که امروزه بیش از 60 میلیون نفر در جهان از تردمیل استفاده می کنند؟ خریداری یک دستگاه تردمیل راهی امن و شاد برای تامین سلامت خانواده و تغییر شیوه زندگی است. در کنار تقویت سیستم قلبی-عروقی و کاهش وزن، تردمیل ابزار مفیدی برای توانبخشی و رفع درد ها است و این دستگاه به کسانی هم که در ریکاوری بعد از مصدومیت به سر می برند، کمک شایانی می کند. ورزشکاران می توانند انواع تمرین ها را بر روی آن انجام دهند، بدون اینکه فشار مازادی را بر بدن خود تحمیل کنند.
امروزه با اینکه تردمیل در بیشتر باشگاه های بدنسازی وجود دارد، اما داشتن یک دستگاه در خانه خود، محیطی راحت و ورزشی مفرح تر را برای شما ایجاد می کند، همچنین هزینه زیاد عضویت در باشگاه را نیز از بین می برد. این راهنمای خرید تردمیل برای این طراحی شده است که به شما کمک کند تا بهترین تردمیل متناسب با بودجه و نیازهای ورزشی انتخاب کنید. آیا حاضرید با ما همراه باشید؟ توصیه می کنیم تمامی جزییات این مطلب را بخوانید تا بهترین تصمیم را بگیرید.
ابتدا، مهم است بدانید که چه کسانی و برای چه هدفی از تردمیل استفاده می کنند، بنابراین می توانید دستگاهی را انتخاب کنید که برای تمامی اعضای خانواده کاربر داشته باشد.

در اینجا انواع کاربران را مشاهده می کنید:

 

دونده آهسته رو
دونده آهسته رو
پیاده رو سریع
پیاده رو سریع
پیاده روی
پیاده روی
تمامی اعضا خانواده
تمامی اعضا خانواده
دونده سریع
دونده سریع
دونده معمولی
دونده معمولی

 

به دنبال "بهترین" تردمیل در میان تمامی انواع دستگاه ها باشید، تا تردمیلی که می خرید برای شما و تمامی اعضا خانوادتان کارآمد باشد.
 
تردمیل خانگی

تردمیل های خانگی

آیا خیال ورزش در خانه را در ذهن دارید؟ استفاده از این نوع تردمیل ها راه بسیار مناسبی برای انجام تمرینات بدون اعتنا به باشگاه بدنسازی هستند. با قیمت هایی که بین 1 تا 10 میلیون تومان انتخاب های خوبی برای استفاده مسکونی هستند، زیرا این نوع دستگاه ها زیباتر، کوچکتر و فشرده تر از رده تردمیل های تجاری اند. مهم است که ویژگی های تردمیل های تجاری را نیز بررسی کنیم، به خاطر اینکه بعضی از آنها در حال تبدیل شدن به تردمیل های مقاوم و مشهور خانگی هستند.

 

مزیت های تردمیل های خانگی
1- سبک وزنی
  یک طراحی فشرده و فریم سبک این دستگاه ها را برای محیط های کوچکتر مناسب کرده است. بیشتر تردمیل های خانگی تاشو هستند و با چرخ هایی برای حرکت دادن آن ها ارائه می شوند.
2- قیمت
  آن ها تقریبا گران نیستند، بیشتر درجه متوسط ها کمتر از 1.5 میلیون تومان ارزش دارند.
3- مصرف برق کم
 
تردمیل های خانگی نسبت به تردمیل های باشگاهی از نظر مصرف برق و هزینه های جاری به صرفه تر هستند .

 

معایب تردمیل های خانگی
1- ویژگی های اضافی کم
  تردمیل های خانگی معمولا دارای کنسول هایی با سیستم MP3 و صفحه نمایش LCD هستند. اما اگر به دنبال اتصال اینترنت یا سایر تکنولوژی های پیشرفته هستید، ما انتخاب تردمیل های تجاری را به شما پیشنهاد می کنیم.
2- ضمانت نامه
  برند های کمی وجود دارند که ضمانت های طولانی مدت را بر روی تردمیل های خانگی ارائه دهند. در بهترین حالت ممکن، این ضمانت به خاطر قسمت هایی از دستگاه می تواند 90 روزه باشد، و حداکثر کلی آن 1 تا 2 سال است. البته کیفیت و اجرای تعهدات گارانتی هم بسیار در خرید تردمیل مهم هستند و ممکن است شرکت ها و کارخانه ها از زیر تعهدات گارانتی خود بعد خراب شدن تردمیل شانه خالی کنند (بسیار کم اتفاق می افتد که تردمیل مشکل اساسی پیدا کند) پس باید در مورد گارانتی مشورت بگیرید .

 

 

جهت مشاهده کلیه تردمیل های خانگی کلیک کنید یا با مارکتستان تماس حاصل فرمایید و با مشاوران مارکتستان صحبت کنید

 

تردمیل های باشگاهی و تجاری

تردمیل های باشگاهی (تجاری)

اساسا، تردمیل های تجاری آن هایی هستند که در باشگاه های ورزشی مشاهده می کنید، و حتی در نظر کسانی که به دنبال تردمیل خانگی هستند نیز بسیار مشهور و دوست داشتنی اند. طراحی شده اند تا تمام طول روز را کار کنند، این دستگاه ها با دوام ترین، متنوع ترین و با کیفیت ترین اختیارات را در بازار به خود اختصاص داده اند. در حالی که قیمت آنها بین 2 تا 12 میلیون تومان متغیر است، اما اگر برای استفاده خانگی خریداری شود، ارزشش را دارد!

 

مزیت های تردمیل های خانگی
1- سرگرمی
  بیشتر دستگاه های ورزشی رده تجاری با ویژگی های پیشرفته و سرگرم کننده ای مانند برنامه تمرین های خلاقانه به بازار عرضه می شوند. سایر ویژگی های سرگرم کننده عبارتند از؛ صفحه نمایش رنگی -لمسی، اتصال اینترنت، و فن های پیشرفته.
2- همه کاره بودن
  با داشتن عرشه (عرض تسمه و بدنه) بلند تر (حداقل 60 اینچ) و ظرفیت وزن بیش از 180 کیلوگرم، این تردمیل ها به ایده آل هر فردی تبدیل خواهد شد، شکل و اندازه شما مسئله نیست!
3- شاسی
  همه ی تردمیل های تجاری شاسی های محکم و با دوامی دارند.
4- محیط دویدن
  سایز تسمه بزرگ، یعنی یک تمرین امن تر و با ضربه گیری بیشتر.

 

معایب تردمیل های خانگی
1- جثه
  تردمیل هایی که در رده تجاری قرار می گیرند، سایز بیشتری دارند اما تاشو نیستند، بنابراین حمل و نقل، انبارکردن و جای دادن آنها در مکان های کوچک سخت است.
2- قیمت
  با اینکه تردمیل های تجاری معمولا گرانتر از نوع خانگی این دستگاه ها است، مهم است بررسی کنیم که آیا قیمت مازاد، با ویژگی های اضافی مطابقت می کند یا خیر.

 

تردمیل های تاشو

 تردمیل ها تاشو

تردمیل های فشرده آنهایی هستند که براحتی تا می شوند و فضای کمی را اشغال می کنند. این نوع تردمیل ها برای کسانی که فضای کمی را در خانه خود برای ورزش دارند، بسیار ایده آل است چرا که آنها را براحتی می توان جابه جا کرد و تمرین خود را آغاز کرد.

 

مزیت های تردمیل های خانگی
1- حمل و نقل
  این دستگاه ها بسیار لاغر و باریک هستند، طوری که در زیر تخت جای می گیرند یا می توانیم آن ها را به دیواری دهیم. اگر در مورد وزن این نوع تردمیل نگران هستید، نگران نباشید! بیشتر آن ها دارای چرخ اند، و براحتی جابه جا می شوند.
2- قیمت
  تردمیل های فشرده در میان ارزان ترین دستگاه های بدنسازی موجود در بازار قرار می گیرند.

 

معایب تردمیل های خانگی
1- موتور های سبکتر
  برای ایجاد فشردگی در قد و وزن، این تردمیل ها با موتور های سبک تری ارائه می شوند.
2- پایداری
  این تردمیل ها در بشتر مواقع در یک جا ثابت نیستند، بنابراین معمولا می لرزند اما همچنان هستند برند های معتبری که تردمیل تاشو تولید میکنند اما هنگاه استفاده لرزش ندارند.

 

شیب تردمیل - Treadmill incline

 

این دستگاه ها از پیوند دو دستگاه تمرینی مهم بوجود آمده اند؛ تردمیل و دستگاه پلکان . این دستگاه ها به کاربران اجازه می دهند تا در سطح صاف تمرین خود را آغاز کرده و سپس شیب را به درجه های تندی برسانند. این ها نوعی تردمیل اند که بر روی شیب خود تمرکز بیشتری کرده اند، و می توانند کالری بیشتری را در زمان کمتر بسوزانند.

 

این دستگاه ها از پیوند دو دستگاه تمرینی مهم بوجود آمده اند؛ تردمیل و دستگاه پلکان. این دستگاه ها به کاربران اجازه می دهند تا در سطح صاف تمرین خود را آغاز کرده و سپس شیب را به درجه های تندی برسانند. این ها نوعی تردمیل اند که بر روی شیب خود تمرکز بیشتری کرده اند، و می توانند کالری بیشتری را در زمان کمتر بسوزانند.

 

مزیت های تردمیل های خانگی
1- کالری سوزی
  به دلیل اینکه کار با این نوع تردمیل ها، حرکات ماهیچه ای بیشتری نیز می خواهد، درنتیجه نتایج بهترو سریعتری را می توانیم در مقایسه با تردمیل های معمولی مشاهده کنیم. برای مثال راه رفتن در درجه 25 % سه برابر از راه رفتن در شیب ضفر تردمیل کالری می سوزاند.
2- ویژگی های اضافه تر
 
این نوع دستگاه ها با برنامه تمرین های تکان دهنده و پرطرفداری به خریدار عرضه می شوند. بیشتر آنها حتی دارای اپلیکیشن iFIT (اندازه گیری کالری و ...) هستند که می تواند تمرین را بسیار جدی تر و مفیدتر بکند.
3- کم فشار
 
شیب موجود بر این نوع تردمیل ها بسیار راحت و نرم است و فشار زیادی به مفاصل وارد نمی کند.
4- طراحی فشرده
 
این دستگاه ها فضای کمتری را اشغال می کنند، زیرا کار با آنها نیازی به گام های بلند ندارد.

 

معایب تردمیل های خانگی
1- طول کوتاه تردمیل
  این ماشین ها دارای عرشه های کوتاه تری اند، بنابراین برای دونگانی که گام های بلند بر می دارند مناسب نیستند.

 

 

اگر مشکل زانو یا کمر دارید باید بسیار با احتیاط تردمیل شیب دار بخرید (برای اینکار میتوانید از مشاوران ما کمک بگیرید)
 

 

میزهای تردمیل

 

میزهای تردمیل راه خوبی برای ایجاد سلامتی و انجام سایر کار ها در یک زمان است. بیشتر برند های موجود در بازار دارای تردمیل های میزدار هستند، اما بعضی از آنها نیز وجود دارند که میز و سایر لوازم آن را به صورت جداگانه می فروشند. قیمت تردمیل هایی که میز دارند در همه جای دنیا بین800  تا 2000 دلار (تقریبا 2.5 تا 6 میلیون) است و قدرت میانگین موتور آن ها 2.25 اسب بخار می باشد. تفاوت اصلی میان تردمیل های میزدار با سایر تردمیل ها این است که این دستگاه ها برای دویدن طراحی نشده اند، بنابراین سرعت بیشینه آنها 4 مایل بر ساعت است. به دلیل این که باید از سایر تردمیل ها طولانی تر کار کنند، نوع موتور و قدرت آن بسیار مهم است.

 

مزیت های تردمیل های خانگی
1- طراحی به نفع انسان و همه کاره بودن
  تقریبا همه ی میز های تردمیل قابل تنظیم هستند، بنابراین آن را براحتی می توان در یک ارتفاع مناسب قرار داد. این نوع تردمیل فشار را از پایین کمر و شانه ها بر می دارد. این میز ها در برخی از کشور های فرانسه، سوئیس و آلمان ارائه شده است.
2- موتور
 
بیشتر دستگاه های این رده دارای موتور های گشتاور و با نیروی چرخشی هستند که برای مدت طولانی تر با سرعت های پایین کار می کنند. این موتور ها معمولا دارای ضمانت نامه 5 ساله هستند.

 

 

معایب تردمیل های خانگی
1- ویژگی ها
 
اگر از ویژگی تنظیم پذیری میز چشم پوشی کنیم، این دستگاه ها در سایر اختیارات که نیاز به تنظیم دارند، مشکل دارند. بیشتر تردمیل های میزدار موارد ضروری تردمیل و راحتی کار با آن را رعایت نکرده است.
2- کنسول
 
تردمیل های میزدار دارای کنسول های معمولی نیستند، بنابراین اندازه گیری تعداد قدم هایی که برداشته اید و میزان کالری که سوزانده اید ، امکان پذیر نیست.
3- فضای کار
 
بسیاری از مردم به محدودیت فضایی که میز در اختیارشان قرار می دهد، اعتراض می کنند. میانگین اندازه های میز 24 در 48 اینچ می باشد، که به نظر می رسد کوچک باشد و نتوان یک کامپیوتر را بر آن قرار داد.

 

ویژگی های دستگاه

به دنبال این ویژگی ها باشید!

موتور

قدرت موتور تردمیلموتورهای تردمیل های خانگی معمولا بین 1.25 تا 4.0 اسب بخار قدرت دارند. موتور های 1.25 اسب تقریبا برای هیچ نوع استفاده ای قدرت کافی را ندارند، اما استفاده با دقت توسط یک فرد سبک وزن را امکان پذیر می کنند. کسانی که پیاده روی می کنند و دونده آهسته رو هستند باید موتور های 1.75 تا 2 اسبه را انتخاب کنند، و موتورهای قوی تر برای دوندگان حرفه ای توصیه می شود. به کاربرانی که وزنشان بیشتر از 100 کیلوگرم است، نصیحت می کنیم تردمیلی را خریداری کنند که حداقل 2 الی 2.5 اسبه باشد. همچنین مهم است که بدانید که موتور های کم صدا تر در برند های گران تر تردمیل یافت می شوند. یعنی تردمیل های تجاری دارای موتورهایی هستند که از نوع خانگی کم صدا ترند، پس حتما توضیحات مربوط به هر محصول را با دقت بخوانید. البته هستند کارخانه هایی که شیطنت میکنند و قدرت موتور واقعی را روی تردمیل نمی نویسند پس در این باره باید با متخصصان صحبت کنید.
 

عرض تسمه

عرض تسمه تردمیلتسمه های تردمیل 40 تا 50 سانتی متر پهنا و 100 تا 150 سانتی متر طول دارند. ممکن است که درازای عرشه برای کسانی که با تردمیل پیاده روی می کنند مهم نباشد، اما برای افرادی که در هنگام دویدن گام های بلندتری بر می دارند، اهمیت زیادی دارد. بیشتر کاربرانی که پیاده روی را دوست دارند با عرشه های 40×120 راضی می شوند، اما قد بلند ها و دوندگان باید تردمیلی را انتخاب کنند که طول تسمه آن حداقل 140 سانتی متر درازا دارد.
 

سرعت

سرعت تردمیلبیشتر کاربران باید تردمیلی را انتخاب کنند که از سرعت های بالا ی 10 کیلومتر برساعت پشتیبانی کند. اگر برای مسابقه دوی ماراتون تمرین می کنید یا کسی هستید که مثل باد می دوید، به دنبال محصولاتی باشید که سرعت های بالایی دارند – تردمیل های خانگی ای وجود دارند که به سرعت 20 کیلومتر بر ساعت نیز می رسند.


 

مقاومت تسمه

مقاومت تسمه تردمیلتسمه های تردمیلی که 2 لایه یا 4 لایه هستند ضخیم تر و مقاوم تر از آنهایی اند که تک لایه اند. تسمه های ضخیم تر کم صداتر اند و می توانند به شما اجازه دهند تا در هنگام دیدن فیلم تلویزیونی مورد علاقه تان لذت کافی را از سکوت محیط ببرید. در مواردی غلطک های فلزی موجود در عرشه ، قسمت مهمی از اجزای تردمیل محسوب می شوند – غلطک های پهن تر به عمر تسمه کمک شایانی می کنند.

 

ضربه گیری و نرمی

ضربه گیر های تردمیل
سیستم ضربه گیری تردمیل  (اطلاعات بیشتر در مورد ضربه گیر های تردمیل )به کاربران کمک می کند تا مفاصل را دربرابر از اثرات سوء ورزش محافظت کند. در مقایسه با جاده و سنگفرش خیابان ها، تردمیل های ضربه گیر اثرات ورزش را 15 الی 40 درصد از مفاصل دور می کند؛ همچنین اثرات وارده بر تمامی بدن ورزشکار کم می کند. بیشتر دستگاه ها شرایط ضربه گیری را به صورت تنظیم پذیر ارائه می دهند، بنابراین دونده می تواند درجه مناسب نرمی و ضربه گیری را خود انتخاب کند. انواع مختلفی از ضربه گیر در تردمیل ها بکار رفته اند پس باید برای انتخاب بهترین ضربه گیر با متخصص و مشاور تردمیل تماس بگیرید . 

شیب

شیب تردمیل
بسیاری از تردمیل ها می توانند 10 الی 20 درصد شیب را بپذیرند، که این عملکرد به کاربر کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزاند. بیشتر تردمیل ها یک موتور دوم کوچک نیز دارند که تنظیمات شیب را کنترل می کند، اما اگر به تغییرات بیشتری نیاز داشتید باید آن را به صورت دستی انجام دهید. بعضی از تردمیل ها دارای اختیارات نشیب نیز هستند( شیب را تا منفی 6 درصد کاهش می دهد) ، اگر بخواهید حالت پایین آمدن از تپه را بازسازی کنید. البته استفاده از شیب برای کسانی که مشکل زانو و کمر دارند باید طبق نظر پزشک باشد. 

در هنگام خرید تردمیل...

برنامه های تمرینی

اکثریت تردمیل ها تقریبا با 12 تا 15 برنامه تمرینی به فروش می رسند – که برای ورزش های مختلفی که اهدافی مانند کاهش وزن و تحمل فیتنس بدن دارند، طراحی شده اند. بسیاری از دستگاه ها دارای برنامه تمرین های ifit است، که می تواند به صورت مستمر بهبود یابد. بعضی دستگاه ها نیز می توانند شما را با برنامه Google Maps به دور دنیا ببرند.

ویژگی های اضافه

بسیاری از تردمیل ها دارای ویژگی های مازاد مانند فن های کنسول، MP3-Player ، تلویزیون، و دستیار مجازی تمرین ماساژور ، دمبل و دستگاه دراز و نشست هستند، که تمرین را بسیار لذت بخش تر می کنند. ما با قاطعیت توصیه می کنیم که تردمیلی را بخرید که حداقل یک یا تعدادی از این ویژگی ها را داشته باشند، زیرا با وجود این اختیارات تمایل شما برای ورزش با تردمیل بسیار بیشتر خواهد شد. (کلیه تردمیل های چند کاره)

ضمانت نامه

مانند هر محصول گران قیمت، ضمانت نامه تردمیل نیز باید مدرکی بر کیفیت بالای دستگاه باشد. درحالی که اکثر تردمیل ها گارانتی دارند باید مطمئن شوید که گارانتی آن محصول معتبر است . همیشه به دنبال ضمانت نامه های طولانی مدت باشید! هیچ چیز بهتر از این نیست که بدانید دستگاه ورزشی تان همیشه تحت حمایت است، درسته؟

ظرفیت وزن

با وجود ظرفیت وزن تا 180 کیلو گرم، به راستی که تردمیل توسط همه انواع کاربران قابل استفاده است. توصیه ما چیست؟ تردمیلی را انتخاب کنید که حداقل بتواند 10 کیلوگرم بیشتر از وزنتان را تحمل کند، مثلا اگر فردی 75 کیلویی هستید، تردمیل شما باید ظرفیت 90 کیلوگرم را داشته باشد. این کار کمک می کند تا عمر دستگاه افزایش و فرسایش موتور کاهش یابد.

حمل و نقل

اگر به دنبال چیزی می گردید که حمل و نقلش آسان باشد، تردمیل های ارزان قیمتی وجود دارند که معمولا قابل حمل ونقل و تاشو هستند، این نوع دستگاه ها دارای چرخ هایی هستند که حرکت و انبار کردن آن را راحت می کند (بسیاری را می توان حتی در صندلی عقب ماشین نیز جا داد). با وجود این، وقتی یک تردمیل قابل حمل و نقل را می خرید باید مطمئن شوید که دستگاه در هنگام کارکردن کاملا پایدار باشد و دچار لرزش نشود.

ویژگی های ایمنی

ایجاد ایمنی بهتر از نگرانی و حسرت است! ویژگی های ایمنی تردمیل مانند "توقف خودکار" برای خانه هایی که فرزند خردسال و عضو کهنسال دارند بسیار حیاتی و مهم است.

 

امیدواریم که این راهنمایی، منبعی مناسب و مفید برای کمک به سنجش نیاز ها و انتخاب یک تردمیل متناسب با بودجه شما، بوده باشد. آیا برای خرید تردمیل خود آماده هستید؟
از اینکه با مارکتستان تا پایان این مقاله همراه بودید از شما سپاسگزاریم امید وار هستیم مطالب مفیدی به شما ارائه داده باشیم.

 

مشاوران محصولات ورزشی مارکتستان

 

(14)
 • س 1394-07-29
  خیلی کامل بود
 • مینا 1394-08-06
  عالییییی بود
 • مسعود 1394-08-19
  ممنون، خودم تردمیل دارم ، با خوندن این مقاله از خریدم مطمئن تر شدم
 • امیر ابراهیم 1394-08-28
  سلام لطف کنید نحوه تنظیم تسمه را هم بفرمایید من یک تردمیل تاپ فرم 5176 از یک فروشگاه دیگه خریداری کردم اما خودشون برای من تنظیم کردند اما الان که می خواهم روغن زیر تسمه بریزم نمیدانم باید چه کار کنم که تسمه آزاد بشه و دوباره به حالت قبل برگرده لطفا راهنمایی کنید.
  با تشکر فراوان
  پاسخ مدیر: سلام
  توضیح دادن این موضوع به صورت نوشته ای راحت نیست لطفا با شماره های یکی از مشاوران ما تماس بگیرید تا شما راهنمایی کنند. در کل برای روغن کاری تسمه بهتر هست از پمپ های لوله دار استفاده کنید کار کردن باهاش راحت تر هست و نواحی میانی تسمه را هم روغن کاری کنید.
  موفق باشید.
  پاسخ کاربر: ساسان 1394-09-03
  منم همین مشکلو داشتم، مقاله "3 سوال متداول در مورد تسمه تردمیل" خوندم، عالی بود!
 • امیر 1394-08-29
  آخه مگه میشه هم بدوی هم کار کنی این یکی تخیلیه فرکشو بکن ارباب رجو هم بیاد :دی
 • امیر ابراهیم 1394-08-29
  سلام واقعا ممنونم همین طوری که شما گفتین عمل کردم صدای خش خش تسمه خیلی زیاد کم شد منتها هنوز حس می کنم که تسمه خیلی سفت بسته شده این طبیعی هست ؟؟ یا باید کمی تسمه را شلتر کنم ؟؟؟ ممنون میشم زودتر جواب بدین
  پاسخ مدیر: سلام
  سفتی تسمه باید به قدری باشه که یک انگشت به راحتی زیر تسمه قرار بگیره اما اگه هنوز مشکل دارید مانعی نداره دوباره تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.
  موفق باشید.
 • هادی 1394-09-10
  باسلام کدام برند بهترین است ؟
  پاسخ مدیر: سلام برای انتخاب صحیح لطفا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید یا از راهنمایی که قبلا تهیه شده استفاده فرمایید.
  راهنمای انتخاب تردمیل
  پاسخ کاربر: saeed 1394-09-28
  بهترین برند تو ایران: 1. بی اچ فیتنس 2. جی کی اکسر 3. دیادورا، بقیم چینیه!!!
 • احد 1394-11-21
  توضیحاتتون بسیار کامل و جالب بود .
 • آتنا وطنخواه 1394-11-26
  با سلام
  ممنونم از مطالب مفیدی که در سایتتون قرار دادید
  من 85 کیلو وزن و 32 سال می باشم. مدتی است که برای خرید تردمیل برای مصرف خانگی جستجو کردم. اما بیشتر گیج شدم...
  احتراما اگر ممکن است برای تهیه یک برند تردمیل که هم قیمت و هم کیفیت مناسب برای مصرف خانگی را داشته باشد، مشاوره بدهید
  سپاسگذارم
  پاسخ مدیر: سلام و درود
  لطفا با شماره های داخل سایت 02147627626 تماس بگیرید برای مشاوره
  پاسخ کاربر: مرتضی 1394-12-28
  توصیه میکنم با مشاور اصلی این مجموعه حتما قبل از خرید مشورت کنید .
 • مرتضی 1394-12-28
  سلام من تردمیلم را از شما خریداری کردم و خیلی از راهنمایی هاتون ممنونم واقعا انتخاب درستی داشتم من از شما تردمیل BH IC9 خریداری کردم خیلی رضایت دارم خیییییییییییلی مچکرم .
  پاسخ مدیر: با سلام
  از این که ما را حمایت کردید متشکرم.
 • حسن 1395-08-16
  سلام
  از کجا مطمئن شیم تردمیل که میارن نو و سالم است ؟
  پاسخ مدیر: همه محصولات ما داخل پکیج اصلی هستند
 • رضا 1395-10-27
  سلام و خسته نباشید
  ببخشید من میخوام تردمیل چینی بخرم چون پولم نمیرسه که تایوانی یا ... بخرم
  میشه ما رو یه راهنمایی بکنید که تردمیل های چینی ارزش خرید رو دارن یا نه و میشه بهشون اعتماد کرد؟
  اونیکه میخوام بخرم قیمتش دو میلیون و صد تومانه و چهارکارست مارک های چینی مثل کریتون و گرین لایف و غیره
  با تشکر از شما
  پاسخ مدیر: سلام
  بله تردمیل های ساخت چین با کیفیت خوب و قیمت مناسب هم هست باید تماس بگیرید با شرکت و با مشاوران ما صحبت کنید . 02147627626
 • نیما 1395-12-08
  سلام یه سوالی داشتم من باشگاه ازتردمیل استفاده میکردم الان میخوام یه تردمیل بخرم فقط یه موضوع نمیدونم که تو خونه اپارتمانی وقتی برروی تردمیل با سزعت ۸ می دوی با وزن ۹۰ ایا صدای دویدن و تکان خوردن همسایه طبقه پایین اذیت نمیکنه ?
  پاسخ مدیر: سلام
  بستگی به مصالح بکار رفته توی سقف منزلتون داره که چقدر با کیفیت هست
  اگر با راه رفتن معمولی صدا پایین میره قطعا هنگام استفاده از تردمیل هم صدا پایین خواهد رفت ولی با یکسری راهکارها میشه اون صدا رو کم کرد مثل گذاشتن پد لاستیکی
 • رضا شکوری 1396-01-06
  سلام مقالتون عالی بود من هم میخوام تردمیل بخرم برای خانه ولی نه از این ظریف مریفهای چینی بدرد نخور بلکه دردحد عالی وباشگاهی اما با قیمت خانگی با امکانات عالی من وزنم تا 96 کیلو هست راهنمایی بفرمایید دچی مدلی وبا چه قیمتی بگیرم که هم امکاناتش هم کیفیتش هم ضمانتش هم اصالتش هم اقساطی بودنش وهم همه چی ش خوب به بالا باشه ممنونم شکوری از آمل
  پاسخ مدیر: سلام
  لطفا با شرکت تماس بگیرید 02147627626
دیدگاه خود را بنویسید
*
*