تاریخ انتشار: 94-11-17 09:11:32 شنبه
(1966)

مبل ماساژور (بهترین فرصت برای رفع کمردرد در خانه)

این بهترین فرصت برای فردی است که از بهترین راه حل برای رهایی از کمردرد در خانه استفاده کند. صندلی ماساژور بهترین فرصت و راه حل است. این نوع ماساژور ها به شکل خاصی برای کاربران طراحی شده اند و ممکن است مزیت های زیادی را برای بهبود قسمت های مختلف بدن به همراه آورند. در مقایسه با مراکز تناسب اندام و باشگاه های ایروبیک، ماساژور ها از بهترین وسایل درمانی موجود برای کاهش درد کمر و رفع استرس اعصاب کمر هستند. بعضی از اجزای مهم این نوع ماساژور ها باعث ایجاد ماساژ های متنوعی برای بدن می شود و درد را از کمر دور می کند،‌ همچنین گردش خون بدن بهبود پیدا می کند. در کنار این ویژگی ها، مبل های ماساژور دارای غلتک ها و برآمدگی هایی هستند که قابلیت تنظیم خوبی دارند و می توانند به صورت شخصی تنظیم شوند تا ماساژ را به بهترین شکل ممکن اجرا کنند. مبل و صندلی ماساژور دارای ویژگی هایی برای تنظیم دستگاه مطابق با وزن و قد کاربر هستند و گزینه هایی برای راحتی هر چه بیشتر او ارائه می دهند. برای مثال میزان برآمدگی های موجود بر سطح ماساژور را می توان مطابق با وزن کاربر تنظیم کرد، که در مواردی  این کار می تواند به صورت هوشمند و خودکار توسط خود ماساژور انجام شود.
 
مبل ماساژور برای کمر درد
 
علت کمردرد
بسیاری از متخصصان سلامت اعتقاد دارند که استفاده از ماساژ درمانی برای بیماران دارای کمردرد کمک زیادی به بهبود بیماری آن ها می کند. یکی از دلایل عمده درد ناحیه پایین کمر به گرفتگی ماهیچه های این ناحیه مربوط می شود. این عارضه با بلند کردن یک شیء سنگین، حرکت ناگهانی یا افتادن پدید می آید. کمردرد ناحیه پایین کمر می توان بسیار شدید باشد و ساعت ها، روزها و حتی هفته ها طول بکشد. التهاب ستون فقرات نیز از دلایل کمردرد محسوب می شود. التهاب ستون فقرات در اثر شکستگی غضروف در ناحیه پشتی مهره ها ایجاد می شود. در این نوع بیماری ماساژ می تواند باعث کاهش استرس و تنش بر روی ماهیچه های اطراف مهره ها شود و درد را کاهس دهد. نوع دیگر کمردرد ها در اثر خشکی و کوفتگی ماهیچه های کمر پدید می آید و بیمار از درد های نقطه ای یا درد های ناگهانی رنج می برد. در این مورد ماساژ تمامی نقاط را پوشش می دهد و خشکی ماهیچه ها را از میان بر می دارد.
 

ارائه ویژگی های انعطاف پذیر با مبل و صندلی ماساژور

ماساژور ها با ارائه انواع متنوع ماساژ محیطی سالم و ایمن را برای بیمار فراهم می کند. بسیاری از متخصصان اعتقاد دارند که ماساژ سوئدی تاثیر زیادی بر رفع کمردرد دارد. مبل و صندلی ماساژور دارای تکنیکی است که با ضربات مالشی ماساژ سوئدی را برای کاربر فراهم می کند. این نوع ماساژور ها می توانند ماساژ شیاتسو را نیز فراهم کنند. شیاتسو نوعی ماساژ است که از پایه و اساس درمان عصبی عضلانی بهره می برد. این نوع درمان با فشار های متمرکز پدید می آید و حدود 10 تا 30 ثانیه بر ماهیچه ها اعمال می شود. مبل و صندلی ماساژور را در هر مکان از خانه می توان نگه داری کرد و از مزیت های آن ها بهره برد. این نوع ماساژور ها به طور مستقیم می توانند باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شوند و به مکان خاصی برای ارائه ماساژ نیاز ندارند. این محصولات سلامت در عرصه رفع کمر درد و استرس و تازه سازی ذهن کاربر جزو بهترین ها، کم هزینه ترین ها و راحت ترین ها هستند.
 
(0)
هیچ دیدگاهی وجود ندارد
دیدگاه خود را بنویسید
*
*