تاریخ انتشار: 94-11-04 12:11:57 یکشنبه
(1948)

سوالات متداول در مورد مبل و صندلی ماساژور

در اینجا به پاسخ بسیاری از سوالاتی خواهید رسید که بیشتر مردم در هنگام خرید یک ماساژور به آن بر می خورند. اما اگر پاسخ سوالات شما در مورد انواع مبل و صندلی ماساژور در این مقاله داده نشد، با شماره های مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. مشاوران مارکتستان در انتخاب بهترین و مناسب ترین ماساژور کمک زیادی به شما خواهند کرد.
 

سوالات متداول در خرید مبل و صندلی ماساژور

 

1- صندلی ماساژور دیگه چیه؟

صندلی ماساژور یک ماساژ 10 تا 20 دقیقه ای است که بر نقاط پرتنش گردن، کمر، شانه ها، دست ها و انگشت ها تمرکز دارد. انواع تاشو این ماساژور ها نیز در دسترس است. مبل و صندلی ماساژور جایی اثر خود را به خوبی نشان می دهد که کاربر نیاز به ماساژ درمانی مفید در یک بازه زمانی کوتاه دارد، این نوع ماساژور ها با متمرکز کردن ماساژ بر نقاط مختلف کیفیت و کارآیی خود را به خوبی نشان می دهند.
 

2- صندلی یا مبل ماساژور چقدر جا میگیره؟

فضایی که ماساژور اشغال می کند متوسط است – تنها یک فضای  2×2 متر برای قرار دادن یک صندلی ماساژور کافی است. با توجه به بزرگ بودن این نوع ماساژور ها، آن ها را در اتاق های بزرگ قرار دهید.
 

3- روی مبل ماساژور لباسام در بیارم؟

نه، کار با این نوع ماساژور ها ربطی به لباس های شما ندارد. فقط توصیه می شود زیور آلات یا لباس های گرم کن خود را در بیاورید.
 

4- از روغن های مخصوص ماساژ استفاده کنم؟

نه، مبل و صندلی ماساژور به روغن نیاز ندارند. این کار را می توانید در هنگام ماساژ توسط یک متخصص ماساژور انجام دهید.
 

5- من حامله ام، میتونم از مبل ماساژور استفاده کنم؟

ماساژ برای زنان در دوران بارداری بسیار مفید است. اما برای ایجاد اطمینان حتما با پزشک خود در مورد شدت و نوع ماساژ مشورت کنید.
 

6- بعد از کار با صندلی ماساژور خسته میشم؟ خوابم میگیره؟

حس آرامش را با خستگی اشتباه نگیرید. با توجه به تجربه های ما و تحقیقات علمی، کابران پس از انجام ماساژ سرحال تر و هشیار تر از قبل هستند. همچنین مطالعات نشان داده است که تمرکز کاربران از قبل ماساژ بیشتر است.
 

7- فایده انجام ماساژ با مبل و صندلی ماساژور چیه؟

• بهبود گردش خون، کاهش فشار خون
• بهبود شرایط پوستی
• کاهش استرس، نگرانی، تسکین درد
• از بین بردن سفتی ماهیچه، افزایش بازه حرکتی ماهیچه، کاهش کوفتگی عضلات
• بهبود شرایط خواب، بهبود تمرکز ذهنی، بهبود فیزیک بدنی، بهتر کردن موقعیت بدن
• افزایش اعتماد به نفس، کاهش احساس عصبانیت
 

8- ماساژ با این نوع ماساژور ها چه احساسی داره؟

پاسخ این سوال بستگی به نوع ماساژ اجرا شده دارد. بر اساس مدل و قیمت ماساژور، ماساژ شیاتسو، سوئدی،مالشی و ... قابل اجرا هستند. اگر با یکی از آن ها احساس ناراحتی کردید، نوع ماساژ را تغییر دهید.
 

9- ماساژ سه بعدی چیه؟

این تکنولوژی جدیدی است که در مدل های جدید ماساژور دیده می شود. این فن آوری یک نوع جدید غلتک است که حدود 8-10 سانتی متر بر روی مبل برآمده است و باعث ایجاد ماساژ عمیق برای قسمت هایی مانند پایین گردن و بالای شانه ها می شود (این قسمت ها در ماساژور های معمولی ماساژ داده نمی شوند). این نوع غلتک ها در بعضی مدل های پیشرفته قابل تنظیم هستند.
 

10- حالت بی وزنی یا Zero Gravity چیست؟

این تکنولوژی توسط فضانوردان استفاده می شده تا در حالتی سراشیب استرس هنگام بلند شدن فضاپیما از زمین را حس کنند. فضانوردان در یک دستگاه شبیه ساز فضاپیما قرار می گرفتند تا حالت بی وزنی را تجربه کنند. مخترعان این فناوری اعتقاد دارند که این ماساژ همان حالت فضانوردان را شبیه سازی می کند و باعث می شود استرس از روی بدن برداشته شود و ماساژ عمیق تری برای بدن حاصل گردد.
(1)
  • مهران 1394-11-05
    ممنون، مقاله خیلی باحالی بود!
دیدگاه خود را بنویسید
*
*
برچسپ ها