کاملترین راهنمای عیب یابی تردمیل + رفع ارورها

تاریخ انتشار: 94-06-15 15:06:38 یکشنبه
نمایش: 14670
(70 رای)
هر وسیله ای که که ما در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنیم، تا ابد سالم نمی ماند و بالاخره روزی به مشکل بر می خورد و نیاز به تعمیر پیدا می کند. بعضی از مشکلات قابل شناسایی و تعمیر توسط فرد می باشد و نیازی به حضور تعمیرکار یا فرد متخصص نیست ؛ حتی گاهی اوقات انقدر مشکل پیش پا افتاده است که فرد با یک بررسی کلی متوجه شده و سریعا آن را رفع می کند. تردمیل هم یکی از این وسایل است که به نسبت نوع استفاده شما از آن و نحوه نگهداری از دستگاه ، دچار مشکلاتی می شود که بعضی از آنها فقط باید توسط تعمیرکار متخصص انجام شود و بعضی دیگر مشکلات پیچیده ای نیستند و خود فرد بدون داشتن تخصص در این زمینه و با داشتن اندکی اطلاعات فنی می تواند مشکل را حل کند.
در این مقاله ما سعی داریم یک راهنمای عیب یابی برای تردمیل شما ، ایجاد کنیم تا شما بدانید منشا هر عیب از کجاست و با داشتن اطلاعات کافی آن ها را رفع کنید و اگر مشکل خیلی حاد و پیچیده بود ، با یک تعمیرکار تخصصی تردمیل مشورت کنید تا در صورت لزوم تعمیرکار شخصا مشکل را حل کند.
این نکته را بدانید که هیچ چیز به اندازه جان شما ارزشمند نیست و هر جایی که احساس کردید رفع مشکل در حد توان شما نیست ، روی انجام دادن کار پافشاری نکنید و حتما با یک تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

رفع خطا و ارور های تردمیل

ارور و کد خطای تردمیل :

تردمیل ها ممکن است به علت های مختلف از کار بیوفتند یا مثل قبل کار نکنند . یکی از این دلایل میتواند ارورهایی باشد که روی مانیتور نمایش میدهد و هر کدام از این خطاها دارای یک معنی است که نشان میدهد مشکل از چیست . در ادامه هر خطا را توضیح میدهیم و روش های رفع آن را شرح خواهیم داد .


رفع ارور E0:

• اگر بر روی مانیتور دستگاه ، اعداد نمایش داده نمی شوند و یا ارور E0 توسط نمایشگر نشان داده می شود و یا حتی عکس یک کلید بر روی مانیتور است و نمایشگر اطلاعات را ناقص نشان می دهد ، Safety key یا کلید ایمنی درست سرجایش قرار ندارد و یا اتصال آن با تردمیل قطع شده است !
پس از وصل کردن آن و اطمینان از محکم بودن اتصال این کلید به مانیتور ، دوباره تردمیل را راه اندازی کرده و بررسی کنید ببینید آیا مشکل حل شده است.


رفع ارور E1 :

• زمانی که کلید استارت را میزنید ، اگر تردمیل شروع به حرکت کرد اما در کمتر از 10 ثانیه از حرکت ایستاد و ارور E1 توسط نمایشگر نشان داده شد ، یعنی سنسور سرعت تردمیل مشکل پیدا کرده است.
• اگر بلافاصله بعد از اینکه کلید استارت را زدید نمایشگر ارور E1 را نشان داد ، دستگاه را از برق بکشید و بعد از 1 دقیقه مجددا به برق وصل کنید و آن را روشن کنید اگر باز هم همین اتفاق افتاد یعنی برد پایین تردمیل دچار مشکل شده است و سیم ها و سوکت های برد قطع شده اند و یا در جایشان شل هستند که با تعویض آن ها در صورت قطعی و محکم کردن اتصالشان در صورت شل بودن آن می توانید مشکل را حل کنید.
• اگر تردمیل را روشن کردید ، تسمه حرکت نکرد و کمتر از 10 ثانیه تردمیل از کار افتاد و بر روی نمایشگر ارور E1 نشان داده شد یعنی ایراد از موتور دستگاه است.
• اگر تسمه تردمیل پس از روشن شدن ، حرکت نکرد و ثانیه شمار بر روی مانیتور شروع به جلو رفتن کرد ایراد از قطعات اکترونیکی برد بالایی تردمیل است.
• اگر نمایشگر ، ضربان قلب را نمایش نداد این اطمینان را حاصل کنید که سنسور ها ، بر روی پوست بدن شما محکم قرار گرفته اند. از بزاق دهان خود استفاده کرده و الکترود های موجود بر قفسه سینه خود را سفت کنید. اگر باز هم کار نکردند، آن ها را پایین تر یا بالاتر از قفسه سینه قرار دهید. بیاد داشته باشید که باید در مرکز تسمه راه بروید و نباید در کناره ها باشید. اگر با تمام این کار ها سنسور ها پاسخ مناسبی ندادند، مکان قرار گیری تردمیل را عوض کنید. بعضی اوقات تداخل با یک منبع مغناطیسی مانند سیم ها و کابل های موجود در سقف می تواند بر عملکرد سنسور ها تاثیر گذار باشد. اگر شما دارای مشکلات و بیماری های قلبی مانند تپش قلب، ضربان نامنظم قلب و ... هستید بدانید که نشانگر های ضربان قلب به خوبی کار نمی کنند و عدد صحیحی به شما نشان نمی دهند.
• یکی دیگر از دلایلی که ارور E1 بر روی نمایشگر نشان داده می شود این است که تسمه به علت فرسودگی ، به اصطلاح آمپر می کشد و به موتور فشار وارد می کند ، موتور فشار وارد را به برد انتقال می دهد و برد برای جلوگیری از سوختن، برق دستگاه را قطع می کند و تردمیل خاموش می شود. در این حالت حتما باید تسمه تعویض شود.( در مقاله آموزش تنظیم و تعویض تسمه تردمیل ، تمامی مراحل تعویض تسمه را آموزش داده ایم)

کار نکردن سنسور های ضربان قلب بر روی دسته ها :

• اگر سنسور های موجود بر روی دسته ها ، به خوبی عمل نکردند سطوح خارجی این سنسور ها ممکن است کثیف شده باشند. صفحات فلزی این سنسور ها را با یک پارچه نم دار پاک کنید. این اطمینان را حاصل کنید که در هنگام گرفتن دستگیره ها دستان شما با تمام صفحات پایینی و بالایی دستگیره ها در تماس است. اگر با وجود این کار ها پاسخی از دستگاه مشاهده نکردید، کنسول را ریست کنید. تردمیل را از برق جدا کرده، ولی کلید امنیت (Safety key) را سر جای خود قرار دهید. 1 دقیقه کامل صبر کنید، سپس تردمیل را دوباره به برق متصل کنید. کلید امنیت را جدا کرده، سپس دوباره به سر جای خود برگردانید. حالا دستان خود را بر صفحات سنسور های دستگیره ها بگذارید. اگر با انجام تمام این کار ها مشکل شما حل نشد، با خدمات پس از فروش محصول خریداری شده تماس گرفته و مشکل را با آن ها در میان بگذارید.
وقتی که مشکلاتی از این قبیل برای تردمیل شما پیش می آید تازه متوجه اهمیت خدمات پس از فروش معتبر می شوید ؛ شرکت های گارانتی کننده و خدمات پس از فروش تردمیل اگر معتبر باشد قیمت تردمیل شاید بیشتر باشد ولی در زمان به مشکل برخورد کردن ، نگرانی نخواهید داشت ؛ چرا که شرکت گارانتی کننده برایتان مشکل را رفع خواهد کرد.

ارور E 2 تردمیل


رفع ارور E2 تردمیل :

• وقتی بر روی مانیتور ارور E2 را مشاهده کردید بدانید که ایراد در برد power دستگاه است و یا موتور تردمیل آسیب دیده است.


رفع ارور E3 تردمیل :

• اگر بر روی نمایشگر ارور E3 نشان داده شد یعنی عملکرد موتور دچار مشکل شده و یا از سنسور سرعت تردمیل سیگنالی توسط مانیتور دریافت نمی شود.

ارور E 4 تردمیل


رفع ارور E4 تردمیل :

• اگر ارور E4 نمایان شد یعنی سیم های تغذیه موتور شیب تردمیل متصل نیستند و یا دچار قطعی شده اند ( این مورد برای تردمیل هایی با شیب برقی اتفاق می افتد و تردمیل های شیب دستی مانند تردمیل توربو فیتنس 100 این ارور را نخواهند داشت)


رفع ارور E 5 تردمیل :

• اگر ارور E5 بر روی صفحه نمایشگر نمایان شد یعنی بین برد و موتور تردمیل مشکل بوجود آمده و یا ولتاژ ورودی به دستگاه کم تر از حد مجاز است.


رفع ارور E6 تردمیل :

• اگر ارور E6 بر روی مانیتور نشان داده شد یعنی IC برد تردمیل مشکل پیدا کرده است.

نکته: ایراد های مربوط به برد و موتور تردمیل حتما باید توسط فرد متخصص تعمیر شود و به هیچ عنوان فرد نباید خودسرانه دست به تعمیر این ایرادات بزند.

عیب های مربوط به تسمه تردمیل :

در این قسمت ابتدا قصد داریم راه های نگهداری از تسمه تردمیل را به شما آموزش دهیم و پس از آن ، عیب هایی که مربوط به تسمه تردمیل می شود را برایتان شرح خواهیم داد.
قبل از انجام هر کاری سطح تسمه را با کمک یک دستمال تمیز و محلول شیشه پاک کن ، کاملا تمیز کنید و این کار را هر چند روز یکبار حتما انجام دهید ؛ زیرا گرد و خاکی که روی سطح تسمه می نشیند، به مرور زمان حالت چربی و چسبندگی پیدا می کند و سخت پاک می شود و بعد از مدتی سطح تسمه را از بین می برد ؛ حتی اگر تسمه هم آسیب نبیند با ریختن این گرد و خاک ها به قطعات داخلی تردمیل که در زیر تسمه قرار دارند ممکن است تردمیل آسیب جدی ببیند.
حدودا پس از هر 30 ساعت استفاده از تردمیل ، باید تسمه را روغن کاری کنید تا از اصطکاک تسمه با غلتک ها و بدنه جلوگیری کنید . نیازی نیست که در مصرف روغن زیاده روی کنید ، کافی ست فقط به اندازه لایه ای نازک زیر تسمه بزنید ، یعنی تسمه را کمی آزاد کنید با استفاده از پیچ های تنظیمی که دارد ، سپس آن را بلند کرده و مقداری روغن زیر سطح آن بزنید.
هر تسمه ای پس از 600 ساعت کار کردن نیاز به تعویض دارد و حتما باید یک تسمه نو از شرکت گارانتی کننده دستگاه درخواست کنید و در هنگام درخواست دادن نام مدل دستگاه را به طور دقیق اعلام کنید تا تسمه ای که برایتان ارسال می شود ، برای دستگاهتان مناسب و از نظر اندازه ای متناسب باشد. پیشنهاد می کنیم برای تعویض تسمه حتما از یک فرد متخصص بخواهید تا برایتان این کار را انجام دهد.
اگر تسمه بوی سوختگی می دهد و یا لایه روی آن حالت پوسته پوسته شده حتما نیاز به تعویض دارد و اگر به موقع آن را تعویض نکنید باعث سوختن موتور دستگاه می شود.
. اگر در حین تمرین ، تسمه تکان های ناگهانی می خورد و یا هرچه کلید های تغییر سرعت را فشار می دهید سرعت تغییر نمی کند حتما ایراد از سنسور سرعت است و ممکن است به علت وجود گرد و خاک بر روی سنسور سرعت و یا قطع اتصال این قطعه ، این مشکلات بوجود آمده باشد. برای رفع این مشکل باید به سنسور سرعت دسترسی داشته باشید که محل دقیق این قطعه در دفترچه راهنمای دستگاهتان وجود دارد.
اگر حرکت تسمه روان نیست نیاز به روغن کاری دارد یا تسمه در حین تمرین به صورت لحظه ای متوقف می شود اگر از تردمیل پایین آمدید و تسمه دوباره به حرکت افتاد، سطح تماس بین تسمه و عرشه تردمیل به تنظیم نیاز دارد. وسط تسمه تردمیل باید 3 تا 4 اینچ از عرشه دستگاه فاصله بگیرد. اگر تسمه کلا از حرکت افتاد، عامل آن می تواند پارگی تسمه باشد، یا تسمه به روغن کاری مناسب نیازمند است. در این موارد، دستورالعمل های مربوطه را در دفترچه راهنمای محصول بخوانید یا با خدمات پس از فروش شرکت حامی محصول تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح کنید.،
گاهی اوقات به دلیل تنظیم نبودن تسمه ، در حین حرکت پای فرد لیز می خورد و یا تسمه حالت لقی دارد و انگار لرزش بوجود می آورد ؛ برای رفع این مشکلات چک کنید که تسمه دقیقا در وسط محل قرارگیری اش باشد و به سمت چپ یا راست مایل نباشد و همچنین بیش از اندازه سفت بستن تسمه و یا شل بستن آن باعث اختلال حرکت تسمه حین تمرینات شما می شود.
اگر در هنگام دویدن بر روی تردمیل ، احساس کردید که بدنتان دچار شوک خفیف برق گرفتگی می شود دلیلش این است که وقتی بر روی تردمیل هستید، الکتریسیته ساکن به صورت طبیعی در بدن شما بوجود می آید، به خصوص در زمستان که هوا بسیار خشک است. الکتریسیته از اصطکاک بین تسمه و عرشه تردمیل بوجود می آید. سعی کنید رطوبت هوای اتاق را بالا ببرید. پوشیدن لباس هایی از جنس مواد طبیعی مانند لباس های نخی نیز کمک زیادی به پیشگیری از تجمع الکتریسیته ساکن می کند. لباس های پلاستیکی یا دارای مواد مصنوعی در بیشتر مواقع پتانسیل الکتریسیته سالکن را بالا می برند.

عیب یابی موتور تردمیل

مشکلات مربوط به موتور تردمیل :

هرگاه کلید استارت بر روی مانیتور را فشردید و تردمیل روشن نشد ، مشکل ممکن است از موتور دستگاه باشد. وقتی گرد و خاک و آلودگی بر روی موتور تردمیل بیش از اندازه باشد ، عملکرد موتور را دچار اختلال می کند. سعی کنید هر چند وقت یک بار ،موتور تردمیل را تمیز کنید و یا دستگاه را در جایی قرار دهید که در معرض گرد و خاک و یا نور خورشید نباشد ، و یا زیر تردمیل یک حصیر و یا زیرانداز بیاندازید تا از زیر دستگاه گرد و خاک وارد موتور و قطعات داخلی دستگاه نشود.
اگر صدای غیر عادی از تردمیل شنیدید یا بوی سوختگی پلاستیک از داخل تردمیل متوجه شدید و یا دود از دستگاه بلند شد ممکن است از موتور تردمیل باشد و شما باید سریعا تردمیل را خاموش کنید ، از برق بکشید و با شرکت گارانتی کننده دستگاه و یا یک فرد تعمیرکار متخصص تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند. توصیه ما این است که هرگز در اختلالات مربوط به موتور و برد تردمیل خودتان دست به کار نشوید زیرا هم خطر جانی برایتان به همراه دارد و هم ممکن است مشکل را بدتر کنید به جای رفع کردن آن.
اگر تردمیل نیاز به تعویض موتور داشت باید موتوری که جایگزین می کنید با موتور قبلی از نظر قدرت یکسان باشد و وقتی موتور را تعویض کردید از تعمیرکار بخواهید تا برد تردمیل را نیز چک کند زیرا معمولا موتور وقتی می سوزد ، برد را هم می سوزاند و در این حالت باید برد هم تعویض شود . توصیه ما این است که اگر موتور را تعویض کردید ، تسمه را نیز تعویض کنید زیرا یکی از دلایل به مشکل بر خوردن موتور ، می تواند ، خرابی تسمه تردمیل باشد. البته پیشنهاد میشود حتما مقاله تست موتور تردمیل را برای مشخص شدن وضعیت نهایی با دقت بخوانید .


علت خاموش و روشن شدن تردمیل :

زمانی که تردمیل در حین کار کردن به صورت ناگهانی و در یک لحظه خاموش و روشن می شود و یا به اصطلاح قطع و وصل می شود ، مشکل از ذغال های موتور دستگاه هست و یعنی ذغال ها از بین رفته اند و به همین دلیل جریان برق ورودی به دستگاه یک لحظه قطع و وصل می شود .
برای از بین بردن این مشکل باید حتما ذغال ها تعویض شود و برای این کار هم حتما از یک فرد متخصص کمک بگیرید.


علت بوی سوختگی تردمیل :

وقتی بر روی تردمیل تمرین می کنید، اگر بوی سوختگی احساس کردید حتما تردمیل را خاموش کنید و از برق بکشید زیرا یا تسمه به دلیل اصطکاک بالا با بدنه تردمیل این بو را تولید کرده است ، یا موتور اتصالی دارد و یا سیم های داخلی سوخته و این بوی سوختگی ناشی از این است. تا زمانی که منشا مشکل پیدا نشده و مشکل کاملا رفع نشده به هیچ عنوان تردمیل را به برق وصل نکنید ، زیرا امکان آتش سوزی وجود دارد.
تسمه تردمیل به مرور زمان دچار فرسودگی می شود و به همین دلیل اصطکاک آن با بدنه تردمیل باعث بالا رفتن دما در این قسمت می شود ؛ وقتی دما بیش از اندازه بالا برود به موتور تردمیل فشار وارد می شود ؛ داخل موتور بعضی تردمیل ها ، سیم پیچ هایی وجود دارد که اگر حرارت و دمای بالا به آن ها منتقل شود باعث سوختن این سیم ها و ایجاد بوی سوختگی می شود.
اگر ایراد از اتصالی موتور تردمیل باشد یعنی با روشن شدن تردمیل ، دستگاه با سرعت بالا شروع به حرکت می کند و باعث پریدن فیوز می شود ، در این صورت باید حتما اتصالات و سیم های متصل به موتور بررسی شوند و در صورت داشتن هر گونه مشکلی ، آنها را تعویض کرد.
نظرات کاربران
(22)
 • نرگس
  1395-09-18
  سلام . تردميل من موقع استفاده بوی سوختگی میده و صداش هم خیلی زیاد شده .ممنون میشم اگه راهنماييم کنید که بدونم مشکلش چیه و ایا حل میشه یا نه ؟ سپاسگزارم
  پاسخ مدیر:
  مدل و برندش چیه ؟
  باید بررسی بشه
  dep silent
  1398-06-21

  سلام. تردمیل شمابه علت خرابی نوارتسمه دونده دچارفشاربارالکترونیکی روی موتورتردمیل شماشده که درابتدا بایداقدام به تعویض نوارتردمیل کنید اگرهمچنان بوی سوختگی ادامه داشت موتورتردمیل آسیب دیده است.

 • نرگس
  1395-09-20
  گرین مستر هستش . البته سه سالی هست که به طور مداوم و هر روز ازش استفاده میکنم تا حالا هم مشکلی نداشته .
 • نرگس
  1395-09-20
  Gmd82-05-1b
  اینم مدلشه
  پاسخ مدیر:
  متاسفانه چون این برند رو کار نمیکنیم از خدمات پس از فروشش هم اطلاعی نداریم
  از همونجایی که خریدید باید درخواست خدمات کنید .
 • امير
  1395-10-30
  تردميل felax ألماني كار نميكند و روي صفحه نمايش error ميدهد.
  پاسخ مدیر:
  باید از نمایندگی خدمات پس از فروش پیگیر باشید
 • علی
  1396-04-27

  با سلام
  صفحه نمایشگر تردمیل من بدون نور هست چند وقتی است چنین مشکلی دارد راه حل چیست ممنون

  پاسخ مدیر:

  باید با شرکت گارانتی تردمیلتون تماس بگیرید

 • amin
  1396-06-07
  سلام.تردمیل من مارک استار اسپورت هستش وقتی روشنش میکنم بعد از چند ثانیه حرکت ارور ۳ میده و توقف میکنه میشه بگید مشکلش چیه
 • محسن
  1396-06-10
  تردمیل من مدل horizon هست
  ارور lube belt میده،کسی میدونه مشکلش چیه؟؟
 • علی
  1396-07-26
  سلام تردمیل من توربو فیتنسه وقتی روشنش میکنم صداایی که ابتدای شروع تردمیل میاد به طور ممتد ادامه پیدا میکنه و روی مانیتور هیچ چیز نشون داده نمیشه ممکنه مشکلش چی باشه
 • آرزد
  1396-08-07
  سلام وقتتون بخیر.تردمیل من توربو فیتنس 100 هستش،وقتی راه میرم یا شروع ب دویدن میکنم تسمه بعد از هر چند قدم گیر میکنه ب طوری ک سرعتمو کم میکنه یا لحظه خیلی کوچیکی مکث میکنه مشکلش چیه؟
  شهاب
  1396-09-02
  سلام تردمیل منم دقیقا همین مشکل رو داره اگه کسی مشکل رو میدونه بهم ایمیل بزنه ممنون میشم
  آرزو
  1396-10-29

  شهاب جان ایراد از تسمه تردمیلم بود میزون نبود.ایراد شما هم باید تسمه باشه.اینجا ک کسی جوابمو نداد خودم از بروشور کشف کردم

 • زهره
  1396-08-23
  با سلام
  تردمیل من مدل just هست ، موقع استفاده بعد از دادن آلارم خاموش میشه ، اگر بخواهم که خاموش نشه باید ریست کنم تایم به صفر برسه تا به حرکتش ادامه بده ، ایراد از کجاست ؟
 • Smf
  1396-09-13
  سلام تردمیل من تاپ فرم هستش چن وقت پیش ارور e4 داد یه تعمیر کار که خیلی هم وارد نبود اومد و زغال شو پاک کرد درست شد و الان روشن میشه و ارور نمیده اما وقتی میرم روش با سرعت بالای 4 یه لحظه هایی یهو استپ میکنه مشکل از کجاس؟خواهشا کمکم کنید
  حسین
  1396-12-10

  تعمیر کار زرنگی کرده و ذغال و فقط پاک کرده اولین ک ایراد اصلی از اون نمیتونه باشه از قطعه سنسور یا قطعه الکترونیکی رویه برد میتونه باشه

  علی رستمی
  1397-10-28

  سلام تردمیل منم مدتی بود چنین مشکلی داشت خیلی جویا بودم که مشکشو حل کنم تردمیلو روشن میکردم تا زمانی که رو نوار نقاله نمیرفتم مشکلی نداشت زمانی که کسی رو نوار قرار میگرفت و از دسته ها میگرفت تردمیل قطع و وصل میشد یه سیم چهار رشته ای هست که از پایین به پشت مانیتور میاد که بر اثر قرار گرفتن تو پایه تردمیل باعث پارگی سیمها و اتصال به هم شده بود که با تعویض ان مشکلم حل شد انشاالله که مشکل شمام حل بشه .

  مهدی
  1398-06-03

  تسمه شله

  مهدی
  1399-01-01

  تسمه تردمیلتون شله.باید سفت بشه

 • محمد
  1397-04-17

  سلام تردمیل من وقتی روش می دوم صدای قیژ قیژ میده .انگار از چیزی مثلا مثل کمکاش باشه.چی کار شده؟؟

 • benita
  1397-04-22

  سلام خسته نباشید من ب تازگی تردمیل خریدم قدرت موتور ۴ وتحمل وزن ۱۵۰کیلوداره خودم ۱۱۲کیلو ام اما وقتی سرعتش از ۴بیشتز میکنم و‌میدوم روش هی استپ میکنه ومیخام بیفتم اما کارشو ادامه میده متوقف نمیشه فقط وایمیسته کسی میدونه باید چیکارکنم

  مهدی
  1399-01-01

  تسمه موتور شما شل شده

 • Mazinani
  1397-04-28

  سلام . آهنربای تردمیل ما گم شده . چی چیزی میتونم جایگزینش بزارم . وقتی روشن میکنم تردمیلو توی قسمت نمایشگرش _ _ _

 • احسان
  1397-10-06

  سلام تردمیلی داریم که همه چیش سالمه فقط یه لحظه هایی نا خوداگاه می ایسته برای چند ثانیه در حالی که صفحه نمایش کار میکنه....دوباره با همون سرعت قبلی شروع به کار میکنه...این توقفم اصلا زمان مشخصی نداره شاید دو روز پشت سر هم اتفاق بیوفته شاید هشت روز اتفاق نیوفته به نظر شما ایراد از چی میتونه باشه و چقد هزینه داره؟
  ممنون

  مدرن صنعت
  1398-06-18

  ایراد دستگاه شماخرابی نوارتردمیل وسنسور سرعت دستگاه میباشد.
  نوارتردمیل حدود۳۰۰ سنسورسرعت حدود۵۰تومان

 • رضا
  1397-12-17

  تردمیل چی هست خوردنیه

 • رضا
  1397-12-23

  سلام
  تردمیل ما مدل arizonhtm4000 هست که حدود ۱۰ ساله خریداری کردیم و تقریبا ۳ ساله استفاده نکردیم امروز دخترم روشن کرد و استفاده کرد بعد از یک ساعت وسط تسمه چین افتاده . مشکل چی میتونه باشه؟

 • علی
  1398-06-18

  سلام تردمیل من مدلش FitLux555هست وقتی در حالت بدون شیب است یک دفعه سرعتش برای چند ثانیه زیاد میشه برای من که وزنم از بقیه بیشتر است این جوری میشه ولی در حالت شیب اینجوری نمیشه

 • لعیا کریمی
  1398-12-13

  سلام من تازه تسمه تردمیلمو عوض کردم.تا استارت و میزنم اول یه صدایی میده انگار گیر کرده .از سفتی تسمه میتونه باشه؟

 • مریم
  1398-12-27

  تردميل من موقعه دویدن روش صدای قژقژ ميده چیکارش باید کنم؟

 • Anita Moshk
  1399-02-30

  سلام ما تردميلمون رو خيلي استفاده نكرديم چند ماه پيش هم تسمشو عوض كردن رو مانيتور ميزنه تسمه روغن ميخواد روغن هم ميزنيم حركت نميكنه تردميل روشنه ولي راه نميره مدلش هم اينه Horlzon

 • جابررنجبری
  1399-03-02

  باسلام خسته نباشید به محض روشن کردن تردمیل چراغ خاموش و روشن میشه و بعد داخل صفحه km مینویسه و بعد از چند دقیقه درست میشه میزنی استارت برای شروع به کار دوباره همون چراغا خاموش روشن میشه و ارور km میده

دیدگاه خود را بنویسید
*
*