لاغری شکم ، پهلو ، ران و باسن با تردمیل

تاریخ انتشار: 94-06-15 16:06:22 یکشنبه
نمایش: 123928
(2172 رای)

اگر صاحب یک تردمیل هستید یا قصد خرید آن را دارید باید بدانید که روی چه اندامی تاثیر میگذارد .چاقی شکم و پهلو در بالا تنه و ران و باسن در پایین تنه ممکن است برای بسیاری از افراد آزار دهنده باشد . ما در این مقاله به شما میگوییم که تردمیل چطور به لاغری شکم و پهلو و ران و باسن کمک میکند و راهکارهای مفید برای چربی سوزی این نواحی را آموزش خواهیم داد .

                        سوزاندن چربی شکم و پهلو با تردمیل

لاغری شکم و پهلو با تردمیل :

پیاده روی و دویدن بر روی تردمیل ، اگر همراه با یک رژیم غذایی مناسب باشد بر لاغری کل بدن تاثیر می گذارد به خصوص بر شکم و پهلو. اگر چربی های نواحی شکم و پهلوی شما بیش از اندازه زیاد شده و تصمیم دارید آنها را از بین ببرید بهترین راه تمرینات باوقفه با تردمیل است که البته در مقاله ای مجزا ، برنامه های تمرینی تردمیل را توضیح داده ایم . برای سوزاندن چربی بیشتر باید نکاتی را رعایت کنید که ما در این قسمت به آنها اشاره می کنیم :

1- حالت دویدن در فضای باز را در حین دویدن بر روی تردمیل داشته باشید و تا جایی که ممکن است دسته های تردمیل را نگه ندارید. وقتی در حین دویدن دست ها را هماهنگ با پاها تکان دهید باعث می شود تا بدن کالری بیشتری بسوزاند و فشار بیشتری را به شکم و پهلو بیاورد.

2- داشتن یک برنامه تمرینی مشخص که برای فیزیک بدنی شخص مناسب باشد ، برای چربی سوزی بیشتر در قسمت شکم و پهلو بسیار تاثیرگذار است. افزایش شدت تمرین هرچند روز یک بار و به میزان مشخص مثلا 10 درصد ، نیز کمک زیادی به سوزاندن چربی ها می کند.

3- تغییرات مداوم بین پیاده روی و دویدن که به تمرینات باوقفه معروف است باعث کالری سوزی بیشتر و درگیر کردن عضلات بدن در حین تمرین می شود. به طور مثال 1 دقیقه بر روی شیب 4 یا 5 و سرعت 8 یا 10 بدوید و بعد از آن 30 ثانیه بر روی شیب 1 یا 2 با سرعت 4 یا 5 راه بروید و این دوره را حدود 20 تا 30 دقیقه تکرار کنید ! به این صورت ایجاد وقفه بین تمرینات سخت ، باعث ایجاد یک شوک به بدن و عضلات شده و بدن را مجبور به سوزاندن بیشتر چربی و کالری می کند.

4- هرچه شدت تمرینات بیشتر شود مدت زمان تمرین باید کمتر شود ؛ به طور مثال اگر به طور معمول 1 ساعت بر روی تردمیل پیاده روی می کنید اگر شدت تمرین را افزایش دادید و پیاده روی را تبدیل به دویدن بر روی شیب کردید مدت زمان تمرین را کاهش دهید؛ زیرا میزان کالری سوزانده شده هنگام پیاده روی کمتر از میزان کالری سوزانده شده هنگام دویدن است و بدن تحت فشار بیشتری قرار می گیرد.

5- از تمرین کردن به صورت یکنواخت جلوگیری کنید. وقتی بدن طی مدتی به صورت مستمر ، با یک شدت ثابت تمرین می کند عمل چربی سوزی را متوقف می کند و دیگر به این میزان فعالیت عادت می کند؛ بنابراین تغییر دادن شدت تمرینات برای ادامه پیدا کردن روند چربی سوزی بسیار ضروری است.

6- میزان کالری که در طول روز میخورید باید بین 250 تا 500 کالری کمتر از میزان کالری باشد که در طول روز با فعالیت های روزانه خود می سوزانید.

7- کالری های سوزانده شده در حین تمرین را لحظه به لحظه چک نکنید؛ زیرا باعث می شود تمرکزتان از دست برود و شاید چون در لحظه میزان کالری مصرفی خیلی به چشم نمی آید ، انگیزه تان از بین برود . در حین تمرین فقط به دویدن خود فکر کنید و از آن لذت ببرید در آخر میزان کالری که سوزاندید هم خوب خواهد بود.

               لاغری پا و باسن با تردمیل            

لاغری ران ، باسن و پاها با تردمیل :

تاثیری که تردمیل بر ران و باسن افراد می گذارد فقط لاغری و چربی سوزی این نواحی نیست ، بلکه به خوش فرم کردن ران و باسن نیز کمک می کند . اگر ران و باسن شما از نظر میزان چربی متناسب و به اصطلاح رو فرم است و می خواهید این قسمت ها را خوش فرم و برجسته کنید می توانید از تردمیل ، این دستگاه پرکاربرد استفاده کنید. اکثر افراد تردمیل را دستگاهی هوازی برای لاغری و کوچک کردن اندام های مختلف می شناسند در صورتی که اگر هدفتان ایجاد عضلات قوی و بزرگ کردن اندام هایی مانند باسن باشد هم می توانید با استفاده از تردمیل به هدفتان برسید.
باسن بافتی عضله ای دارد و سه عضله سرینی بزرگ ، سرینی کوچک و سرینی میانی تشکیل دهنده این بافت ماهیچه ای هستند. باسن هم مانند سایر عضلات بدن ، با ورزش اصولی قوی تر و بزرگتر می شود.
اگر هدفتان از تمرین با تردمیل فقط فرم دهی به پا و باسن تان است حتما از تردمیل های شیب دار برقی استفاده کنید که درجات شیب را بتوانید بالاتر از 5 ببرید مانندتردمیل آیرون مسترز F30 . اگر تازه کار هستید ، از همان ابتدای کار از شیب بالا استفاده نکنید و مدتی با شیب 1 یا 2 درصد روی عضلات زانوی خود کار کنید تا آمادگی پیاده روی و دویدن بر روی شیب بالا را به دست بیاورد و مفاصل زانوی تان آسیبی نبیند و وقتی به حدی از آمادگی جسمانی رسیدید که استفاده از شیب برایتان سخت نبود می توانید تمرینات شیب دار را برای فرم دهی به باسن و پاهایتان انتخاب کنید (مقاله مضرات و فواید شیب تردمیل را حتما مطالعه کنید). راه رفتن بر سطح صاف بدون شیب برای کالری سوزی مناسب است ولی چون عضلات باسن و ران ها را زیاد درگیر نمی کند برای فرم دهی عضلات این قسمت ها چندان تاثیری ندارد و مناسب نیست. پیشنهاد ما به شما کاربران گرامی این است که برای هدفتان حتما یک برنامه تمرینی خاص را دنبال کنید و اگر خودتان نمی توانید برنامه ریزی اصولی و مناسبی داشته باشید از یک متخصص بخواهید تا برایتان یک برنامه تمرینی خوب و کامل طراحی کند . توصیه بعدی این است که حتما به برنامه تمرینی خود پایبند باشید و به طور مستمر آن را انجام دهید ؛ حداقل 3 روز در هفته!
در نظر داشته باشید که فرم دویدن شما در هنگام انجام تمرینات هوازی بسیار تاثیر گذار و مهم است. به طور مثال اگر در زمان راه رفتن یا دویدن ، غوز کنید و شانه هایتان حالت افتاده داشته باشند نه تنها وزنی کم نمی کنید بلکه به بدنتان آسیب هم می رسانید و باعث می شوید مفاصل کمر و زانوهایتان در شرایط بدی قرار بگیرند و پس از مدتی دچار درد های شدید در این مفاصل شوید و دیگر نتوانید ورزش خود را ادامه دهید ؛ بنابراین با صاف گرفتن کمر و بالا گرفتن شانه هایتان می توانید تمرین لذت بخش و تاثیر گذاری را داشته باشید. همچنین پاهایتان در هنگام قدم برداشتن با کاملا به پشت رفته و تا عقب تر از باسن تان کشیده شود تا عضلات پا و باسن درگیر تمرین شوند ؛ با برداشتن قدم های نصفه و نیمه به نتیجه مطلوب نخواهید رسید


سخن آخر :
با رعایت کردن نکات بالا و تعیین کردن هدفتان از تمرین با تردمیل و همچنین پایبند بودن به رژیم اصولی غذایی و برنامه تمرینی مناسب خود ، می توانید با تمرین با تردمیل چربی های شکم و پهلو همچنین ران و باسن را بسوزانید. همچنین اگر هنوز تردمیلی خریداری نکرده اید با مراجعه به صفحه خرید تردمیل اقدام به مشاوره و خرید کنید .
امیدوارم این مقاله برای شما مفید بوده باشد و شما را در رسیدن به اهداف تمرینی تان یاری کند.

نظرات کاربران
(59)
 • پوریا
  1395-10-13
  ممنون از سایت خوبتون
  من وزنم 125 کیلوه میخواستم بدونم تردمیل برام بهتره یا دوچرخه ثابت نشسته؟ تردمیل میتونه وزن منو تحمل کنه
  پاسخ مدیر:
  هر دو دستگاه برای شما مناسبه ولی تردمیل بهتره
  بله تردمیل برای وزن شما هم موجوده باید با شماره ۰۲۱۴۷۶۲۷۶۲۶ داخلی ۱ تماس بگیرید
 • نگار
  1395-10-28
  مرسي براي مطالب مفيدتون من وزنم ٦٤ كيلو هست و ميخوام كه به ٦٠ برسم ممنون ميشم من رو راهنمايي كنيد كه بايد در روز چقدر از تردميل استفاده كنم وايا تردميل بهتره يا دوچرخه ثابت
  پاسخ مدیر:
  سلام
  شما کار سختی ندارید فکر میکنم با یک رژیم و تمرین روزانه حداکثر یکساعت شما رو به وزن ایده آل توی یکماه برسونه
  قطعا تردمیل بهتر دوچرخه هست
 • zahra
  1395-11-06
  سلام.ممنون از سایت خوبتون
  من 23سالمه 168قدم و64 کیلو وزنمه.سه ماهه س روز در هفته رو باشگاه میرم‌ک اونجا هم ورزش هوازی و هم استقامتی کار میکنم.کاهش وزن نداشتم ولی کاهش سایز داشتم.مشکل من اینه ک پاهام لاغرتره نصبت ب بالا تنم و تو این س ماه کاهش سایز رو تو پایین تنمم داشتم و این نگرانم کرده.الان نمیدونم ورزشمو ادامه بدم یا نه؟؟ممنونمیشم جواب کاملی بهم بدین!
  بهزاد
  1396-07-02
  تو باید فشار ورزش هوازی رو کمتر کنی و حرکات پا با وزنه رو در برنامه ات قرار بدی . اسکوات و جک پا و ساق پا حرکات خوبی هستن برای حجم .
 • فاطمه
  1395-11-14
  سلام.من 20 سالمه و به شدت با وزن و قدم مشکل دارم.قدم 165 و وزنم 76 کیلو.میخام به 50 کیلو برسم و فقط تردمیل توی خونه داریم.لطفا راهنماییم کنید.
  پاسخ مدیر:
  باید از مقالات سایت استفاده کنید
 • شادی
  1395-12-28
  سلام من وزنم 63 کیلو هست و میخواهم به 57کیلو برسد وزنم و یک ماه بیشتر هست که ورزش تردمیل را انجام میدهم ولی احساس میکنم که لاغر نشدم و ران پاهایم هن از زمانی که ورزش کردم شل تر شده و بزرگتر شده در واقع من میخوام بیشتر ران پاهایم لاغر شود ولی اینطور که شده خیلی ناراحتم به نظر شما دلیلش چیست میشه راهنماییم کنید لطفا ممنونم.
  Myunghee
  1396-06-10
  شل شده چون داره چربی سوزی میشه.. بنظرم اول باید وزن کم کنی بعد بدنسازی بری و عضله بسازی اینطور خیلی بهتره.. البته که دویدن از هرچیزی بهتره..
 • امیررضا
  1396-01-14
  سلام من پسری 13 ساله هستم با وزن 66 کیلو وقد 153روزانه 30 دقیقه از تردمیل استافده میکنم وحدودا سرعتم 9 الی 8 است و فقط 65 کالری میسوزانم بنظرتان مشکل از چیست پس چرا کم کالری کم میکنم شیب تردمیل هم 6 سانتیمتر است
  امید
  1396-04-24

  احتمالا تردمیل شما عدد رو درست نشان نمیدهد
  چون با شیب ۶ درجه اگر با سرعت ۸ بدوید در نیم ساعت بالای ۴۰۰ کالری خواهید سوزاند و این با مقیاس ها جور در نمیاد.
  معمولا شیب ۴ مسافت و کالری سوزنده شده برابری میکند و قاعدتا با شیب بالاتر میزان کالری سوزی بیشتر خواهد شد.
  ولی برای کاهش وزن نباید شیب را بالا ببرید بلکه ممارست یعنی شیب کم و زمان بالا و سرعت بین ۵ الی ۷ منطقی است

 • حسين
  1396-01-14
  سلام من ١٨ سالمه ٩٢كيلوام قدمم ١٧٥ هست ميخوام بشم ٧٠ كيلو چقد كالري بايد بخورم چقد بسوزونم؟
 • بهروز
  1396-01-18
  سلام دوستان.من یه سوال راجع به تردمیل داشتم.یه تردمیل کالری مصرف شده رو به صورت کالری میزنه و یه تردمیل به صورت کیلو کالری.اینارو چطور به هم تبدیل کنم
  پاسخ مدیر:
  سلام هر 1 کیلو کالری برابر است با 1000 کالری
 • امیر
  1396-01-21
  سلام من 16سالمه وزنم 85 کیلوگرمه و قدم 184
  خواستم اگه امکان داره منو راهنمیایی کنید برای اینکه به حدود 70 کیلو برسم ممنون میشم راهنمایی کید روزانه چقدر از تردمیل استفاده کنم؟
  لطفا جواب بدید.
 • مرجان
  1396-01-23
  سلام من 20سالمه قدم 160وزنم 75کیلو باید وزنم و کم کنم خواستم تردمیل بخرم بنظرتون خوبه؟

  پاسخ مدیر:
  بله گزینه مناسبی هست البته بهتره با تلفن 02147627626 تماس بگیرید و از مشاوره بپرسید
 • مهدی
  1396-02-26
  سلام من ۱۶سالمه قدمم ۱۸۹ و وزنم ۹۷ می خواستم بدونم برای لاغری وتناسب اندام چند کیلو اضافه دارم و میشه تو دوماه کمش کنم؟
 • مريم
  1396-03-04
  سلام خسته نباشيد من قدم ١٦٨هستش وزنم٨٧روزانه حداقل يه ربع تردميل كارميكنم دركنارش چرخونك باشكم ميرم ولي بدليل كمر دردم زيادنميتونم بخودم فشاربيار حالا ازتون راهنمايي ميخواستم كه چطوري به وزن أيده الم برسم سپاس
 • فرنوش
  1396-03-21
  با سلام
  من 28 سالمه و 67 کیلو هستم با قد 166 روزانه چه مقدار و با چه سرعتی باید از تردمیل استفاده کنم تا نتوانم 10 کیلو کاهش وزن داشته باشم؟
 • ziba
  1396-03-28
  سلام ,من نمیخوام وزن زیادی کم کنم, فقط میخوام این یک ذره شکمی که دارم اب بشه و البته رونو باسنو شکمم سفت بشه, ایا تردمیل در سفت شدن تاثیرداره یا فقط باید ورزشای سنگین انجام داد؟؟
  پاسخ مدیر:
  بله
  با مشاوران سایت تماس بگیرید
 • Bardia
  1396-03-30
  من ۱۷ سالمه و وزنم ۸۶ کیلوه چقدر باید کم کنم و تردمیلی برام بهتره یا دوچرخه
  پاسخ مدیر:
  با سلام
  با مشاوران سایت تماس بگیرید
 • نیره
  1396-04-02
  سلام من۳۰سالمه با وزن ۶۸کیلوگرم و قد۱۵۵ میخوام ۲۰ کیلو گرم در ۳ ماه وزن کم کنم روزانه چند ساعت و با چه شیبی انجام بدم؟
  پاسخ مدیر:
  از همین برنامه ای که معرفی شده استفاده کنید
  ناشناس
  1396-11-30

  زیاده!!!! اصولی کم کن (3-4 کیلو در ماه) که برنگرده...

 • تینا
  1396-04-14

  تردمیل حوصله میخواد من الان دارم رژیم غذایی میگیرم بنظرم این گزینه مناسبیه برای کسایی که میخوان لاغر کنن
  پسرعمه ی من توی ۱ماه۲۰کیلو کم کرد

  الناز
  1396-06-17
  عزيزم ميشه به من هم رژيم رو بگي،٢٠كيلو تو ١ماه فوق العادست
  ناشناس
  1396-11-30

  آدم نابود میشه نکنین! چربی آب نمیشه ماهیچه تحلیل میره ب قلبتون فشار میاد...

 • هستی
  1396-04-15

  سلام من ۲۶ساله با وزن۷۳کیلو,چطور با تردمیل فقط بالاتنه خود را لاغر کنم,چون شکم بزرگ و بالاتنه خیلی چاقی دارم درحالیکه پاهام خیییییلی لاغرن?T_T

 • زهرا
  1396-04-24

  من سی وپنج سالمه پنجاه و پنج قدم و شصت کیلو وزنمه تقریبا دو هفته ای میشه که با تردمیل شروع کردم که روزی از سی دیقه تا یک ساعت با سرعت های متفاوت میدوم که با مسافت سنج بعضی روزها از دو کیلو متر تا پنج کیلومتر میرسه با رژیم غذایی قابت یا کمی کمتر از قبل ورزش چند ماهه میتونم وزنم رو به پنجاه و دو برسونم

 • علی
  1396-05-14
  سلام من ۱۷ سالمه و ۸۳کیلو وزنمه و۱۶۸قدمه..با چه برنامه ای از تردمیل استفاده کنم
 • مهتاب
  1396-05-23
  سلام...من 21 سالمه، قدم 1.55 هستش و وزنم 57 کیلو. میخوام به وزن 55 کیلو برسم، بالا تنه ی مناسبی دارم، میخواستم بپرسم با راه رفتن روی تردمیل میتونم ران و ساق پام رو هم لاغر کنم؟ البته این مشکل ژنتیکی هستش.
 • دنیا
  1396-05-23
  سلام. من بعد از زایمان ۱۱۰ کیلو شده بودم و با رژیم و ورزش و البته نگهداری از بچه ها طی یکسال به ۷۵ کیلو رسیدم.. اما مدتهاست که وزنم دیگه پایین نمیاد.. قدم ۱۶۵ هست با ۷۵ کیلو وزن.. به نظر خودم ۱۰ کیلو باید کم کنم.. آیا تردمیل کمک میکنه؟؟ و باید بگم که بیشتر چربی و چاقی من در شکمم هست.
  ممنون
 • ملکا
  1396-06-02
  سلام . ببخشید من 80 کیلو با قد 157سانتم ... باید تردمیل روی چه سرعتی تنظیم کنم ؟ برای کم کردن 4.5کیلو در ماه
  neda boroumand
  1397-02-08

  سلام ببخشید دختری هستم 73/5 وزنم و 163 قدم هست تا الان از تردمیل استفاده نکردم میخوام وزن 65 برسم. میخواستمنم بدونم شیب و سرعت باید چند باشه برای روزانه 1 ساعت استفاده؟ و ایا روی پیاده روی تند باشه یا دویدن . از اونجایی که یه کم هم زانو درد دارم

 • مبین
  1396-06-16
  من ۱۴ سالمه و۵۴ وزن دارم می خوام به ۵۰ یا ۴۵ برسم می شه راه نمایی کنید
 • الناز
  1396-06-17
  سلام خسته نباشيد.من ٢١سالمه قدم ١٧٠و وزنم ٧٥ ،پاهاي چاقي دارم نسبت به بالا تنم ،ميخواستم ببينم شيب ١٢ با سرعت ٧ روي تردميل به كوچك شدن پا كمك ميكنه؟يا عضله سازي ميشه؟دويدن خيلي برام سخته نفس تنگي ميگيرم با سرعت ٧ ميتونم سريع راه برم فقط
  Hassan
  1396-07-01
  سلام
  اضافه کردن شیب تردمیل بیشتر منجر به عضله سازی میشه.برای کم کردن وزن باید شیب رو به صفر برسونی و بعد دویدن رو انجام بدی.
  من با این روش تا الان تونستم 8 کیلو کم کنم و طبق برنامه ریزی تا دوماه دگ 6 کیلو کم میکنم.همه دوستان توجه داشته باشن، زیاد وزن کم کردن در یک بازه زمانی کوتاه، 100% باعث برگشت وزن میشه.
  شاید پیش خودتون بگین توی یک ماه 10کیلو کم کردم، ولی مطمعن باشین چند ماه اون وزن برمیگرده.
  اگ کسی کمکی خواست در مورد رژیم و نحوه ورزش کردن، خوشحال میشم راهنمایی کنم.
  موفق باشید...
 • نیاز
  1396-06-19
  سلام.من بچه ام 3 ماهشه و شیر میدم. بعد زایمان وزنم پایین نیومد. با تردمیل چطور کار کنم که لاغر بشم.وزنم 92 کیلو و قدم 170 هست
  Hassan
  1396-07-01
  سلام
  اکثر خانم ها بعد زایمان با مشکل اضافه وزن روبرو میشن و خیلی هم ازین موضوع ناراحت.بالطبع بدون دلیل هم نیست. دلایل چاقی خانم ها بعد زایمان میتونه این مند مورد باشه:
  1- کم خوابی: مادر شدن بسیار استرس آور است چون از ترس اینکه اتفاق بدی برای کودک بیفتد نمی خواهید از او جدا شوید. همین استرس می تواند باعث عدم تعادل هورمونی شود که نتیجه اش افزایش وزن است. استرس همچنین باعث پرخوری نیز می شود.

  2- افسردگی: ناراحتی پس از زایمان ممکن است مادران را دچار افسردگی کند. تغییرات ایجاد شده در بدنتان ممکن است غیر قابل تحمل باشد و منجر به افسردگی شود. ممکن است در طول افسردگی دچار پرخوری شوید که از عوامل اصلی اضافه شدن وزن است.

  3- برای دو نفر غذا خوردن: معمولا اطرافیان به خانم ها در دوران بارداری و حتی پس از آن توصیه می کنند که بیشتر از همیشه غذا بخورند، چون باید کودک را نیز در نظر بگیرند. متاسفانه مادرها در این مقدار زیاده روی فراوانی می کنند که منجر به افزایش وزنشان می شود.

  4- زندگی بی تحرک: یکجا نشینی طولانی مدت برای شیر دادن به کودک و یا مطالعه و تماشا فیلم به همراه کودک و کاهش ورزش و مراقبت از خود نهایتا منجر به افزایش وزن می شوند.

  5- خوردن باقی مانده غذاها: بیشتر مادرها باقی مانده غذای بشقاب کودکان خود را می خورند آن هم فقط به خاطر اسراف نکردن. این توجیه به نظر کافی است اما نه برای بدنتان.

  6- تیروئید: بعد از به دنیا آمدن بچه احتمال اینکه دچار مشکلات تیروئیدی بشوید وجود دارد. در برخی مادران کم کاری تیروئید می تواند باعث افزایش وزن شود. بنابراین با پزشک خود صحبت کنید، سطح تیروئید خود را چک کنید و داروهایی که برایتان تجویز می شود را استفاده کنید.
  پس شما باید برای لاغری مورد های بالا رو هم در نظر بگیرید و مطمعن باشین فقط با انجام ورزش روی تردمیل لاغر نمیشین.ولی ورزش کردن 100% میتونه روی تناسب اندام شما تاثیر بزاره.شما حتما در کنار ورزش رژیم مخصوص هم باید بگیرین ولی با نظر دکتر.
  امیدوارم به وزن دلخواهتون برسین ولی بدون لطمه زدن به خودتون و نوازد.
  موفق باشید
 • Mahdi
  1396-07-13
  باسلام
  من 15 سالمه قدم 170 و وزنم 80 هس میخوام تو یک ماه 7تا8کیلو حداکثر تا 10 کیلو کم کنم که به باشگاه برم چجوری باید از تردمیل استفاده کنم اگه میشه جواب رو سریع بگید
  باتشکر از سایت خوبتون
 • مهدی
  1396-07-14
  سلام.من۲۰ سالمه.۱۹۵ سانتی متر قد و ۱۰۵ کیلو وزن.هر‌کار میکنم وزنم پایین بیاد با تردمیل فقط کاهش سایز پیدا کردم‌.حدود دو هفته اس چربی سوز استفاده میکنم.فقط‌ سایزم کم شده.میخواستم ببینم تا چند هفته دیگه وزنم کم میشه یا بی فایده اس؟؟
 • nima
  1396-07-22
  با سلام مرسی از مطالب سایتتون خیلی مفید بود من از قرص زنوور استفاده میکنم و بر خلاف قرص های دیگه ناراحتی روده و معده پیدا نکردم با تشکر
  سحر
  1396-08-05
  ببخشید مفید هم بوده براتون برای لاغری؟
 • فرح زمان
  1396-07-23
  سلام .من شکمم با پهلوام بزرگن دیسک کمرم دارم میخوام با تردمیل ورزش کنم لطفا راهنمایی کنید
 • زینب امینی
  1396-07-24
  من 75 کیلو قدم 168 هست میخوام به 60 برسم تردمیل دارم و نیم ساعت در روزه استفاده مکنم و ویبراتو0 2دقیقه و رژیم لاغری خودم مگیرم اگر ممکنه یک رژیم لاغری بدید زودتر به وزن دلخواه برسم در ضمن فقط پایین تنه دارم چاق هست بالا تنه ندارم لطفا راهنمایی کنید با تشکر
 • زهرا
  1396-07-24
  سلام خسته نباشی من باید حدود 10 کیلو وزن کم کنم میخواستم بپرسم توخونه تردمیل داریم ولی از این قدیمی هاس و شیب داره با این برنامه ای ک شما گفتین ایا تردمیل شییب دار خوبه یا نه؟؟؟
 • سحر
  1396-08-05
  سلام من ۲۵سالمه ی زایمانم داشتم الان ۹۰کیلو وزنم ۱۵۳قدم.روزی نیم ساعت با تردمیل کار میکنم ب نظرتون تا کی میتونم وزنمو حداقل ب ۷۰برسونم چون ۳۸کیلو اضافه وزن دارم.خواهش میکنم راهنماییم کنید.و اینکه چطوری میتونم با مشاوران سایت تماس بگیرم شمارشون چنده؟
  رضا
  1396-09-17
  سلام .من مشاوره نیستم ولی تجربه خودم در اختیار شما می ذارم .با تردمیل وزن کم می کنید ولی طولانی می شه بهترین کار اینه باشگاه برید و ورزش هوازی انجام بدید بخاطر اینکه در باشگاه دستگاههای هوازی بیشتری وجود داره .شما باید حداقل هفته ای 3500 کالری از دست بدید که نیم کیلو کم کنید .تردمیل خوبه ولی زیاد کار کردن روی زانوها اثر بدی می ذاره .من خودم الان 14 ساله در گیر چاقی ام .سه تا تردمیل خریدم و سوخت .الان چند ماه باشگاه می رم خیلی خوبه .تو باشگاه هم فقط هوازی انجام می دم .
 • پریا
  1396-08-19
  با سلام من وزنم 80کیلو و قدم 164خیلی راه هارو انتخاب کردم ولی نتیجه نگرفتم میشه یه برنامه غذایی و ورزشی بدید تا من به وزن ایده آلم برسم ممنون میشم
 • امید
  1396-09-06
  سلام من وزنم۸۳و قدم۱۷۴هس میخوام وزنم رو به ۷۴برسونم بنظرتون تردمیل بخرم یا دوچرخه ثابت!!!؟
 • Mona
  1396-09-08
  سلام. من قدم 160 وزن اولیم 85 بود ک با رژیم چهار ماهه شدم 75 النم رژیمم ولی میخام هفته ی یک کیلو با ورزش هم کم کنم اونم با استفاده تردمیل. الن برای یک کیلو در هفته با تردمیل چطوریه؟؟؟ ممنون
 • الهام
  1396-09-13
  خیلی چاقم!کمممممممممک
 • Saba
  1396-09-13
  سلام من 17 سالمه 70 کیلوهم قدمم 169 میخوام برسم به 55 ی رژیمی میشه بگید ک بتونم ب این وزن برسم
  تردمیلم داریم اما زیاد استفاده نمیکنم
 • hani
  1396-09-17
  سلام من19 سالمه و وزنم 54 هست میخوام بشم 48 کیلو الان 2ماهه که باشگاه میرم اما اصلا سایزم تغییری نکرده یعنی دور شکمم 81 بوده الانم همینه میخوام حداقل تا 2ماهه دیگه لاغر شم چیکار باید بکنم و اینکه تردمیل با شیب زیاد و سرعت کم میرم لطفا راهنمایی کنید.
 • rosi
  1396-10-23

  سلام من 23سالمه قدم 162 ووزنم65کیلو هستش میخوام 57کیلوبشم کارگاه ران خیلی بزرگی دارم چیکار کنم چربی هاش اب بشم

 • amin.wrestling
  1396-10-28

  سلام ممنون از برنامه خوبتون
  .من کشتی کار میکنم رده سنی نونهالان الان ۷۱کیلوم قدم ۱۷۵است .من تردمیل ندارم وبه پیست میرم.من اگر روزی نیم ساعت بدوم.در ماه میتونم ۳کیلو کم کنم.لطفا راهنمایی کنید.

 • هادیان
  1396-11-11

  معذرت میخام چه موقع باید از تردمیل استفاده کنیم؟

 • سارا
  1396-11-22

  سلام من ۱۷ سالمه باقد ۱۵۵وباوزن۶۲ ام میخوام وزنمو به ۵۵ برسونم چن ماه باید ورزش کنم تابه وزن عده عالم برسم ؟؟ممنون میشم.

 • امین
  1396-12-05

  سلام من 18سالمه و 183قدمه و حدودا140کیلو هستم و روزی 7قاشق برنج ظهر میخورم و سه کف دست نون شب و روزی 45دقیقه تردمیل میرم با سرعت 5و شیب بیست به نظرتون به وزن ایده آل خواهم رسید؟؟

 • erfan
  1396-12-07

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم من قدم ۱۷۸ وزن ۸۳ میخواستم بدونم باید چه مدت بر روی تردمیل بدوم تا به وزن ۶۵ برسم ممنون

 • sepehr
  1397-01-08

  سلام من سنم 20 سال هست بعد من سه روز در هفته تو باشگاه با تردمیل 250 کالری وبا دوچرخه 160 کالری میسوزونم نیم ساعت با دوچرخه و نیم ساعت با تردمیل میخواستم ببینم این مقدار کافی هست وسوال دیگه هم اینکه من وزنم 90 هستش قدم هم 176به نظرتون اضافه وزن دارم؟ چه مقدار؟

  با تشکر

 • Fatima
  1397-02-19

  سلام من ۲۳سالمه قدم ۱۷۰وزنم۸۸ تازه زایمان کردم و خیلی شکم و پهلو دارم..و صورتم خیلی چاق شده..برای لاغر کردن همزمان صورت و بدنم چه ورزشی خوب؟تردمیل خوبه یا چیز دیگه ای؟
  و این که باید با چ سرعت تردمیل برم و روزی چند ساعت؟اگه با برنامه خودتون تو سایت پیش برم خوبه؟لطفاااااااااا راهنمایییم کنییییید..

 • Kosar
  1397-03-05

  سلام من ۶۹ کیلو وزنمه....چقد میتونم در کمترین زمان وزن کم کنم؟؟؟چقد از تردمیل و دوچرخه ثابت استفاده کنم؟

 • ثریا
  1397-04-01

  سلام عزیزان میشه منم راهنمایی میکنید لطفا!!!!من 32سالمه در حال حاضر88کیلو هستم با قد157،دوتا بچه دارم تا پنج سال پیش ک بچه دومم ب دنیا اومد وزن نرمالی همیشه داشتم ولی بعد از زایمانم روز ب روز چاقتر شدم و همچنان ادامه داره با وجود ورزش و رعایت رژیم البته تا چند روز پیش قرص پیشگیری از بارداری هم مصرف میکردم ک دیگ نمیخوام استفاده کنم،باید حدود 30کیلو وزن کم کنم،حالا من در چ مدت و با چ سرعتی روی تردمیل میتونم وزن کم کنم چون تو این مدت نتونستم وزن و سایز کم کنم؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!سپاس فروان از همه عزیزان ک وقت گذاشتید.....

  پاسخ مدیر:

  با سلام خدمت کاربر گرامی

  اگر مشکل زانو و کمر ندارید با شیب ملایم می توانید کار کنید.البته به این صورت که توی مدت زمان 30 تا 40 دقیقه در بازه های زمانی 2 تا 4 دقیقه شیب و سرعت را بالا برده و بعد از اتمام 2 یا 4 دقیقه مجددا به حالت اولیه برگردانید.یعنی 2 تا 4 دقیقه مثلا با شیب 2 و سرعت 4 و بعد از آن 2 تا 4 دقیقه با شیب 0 و سرعت 30. یا سرعت بالا با شیب کم بعد سرعت پایین با شیب بیشتر.ولی هیچ وقت با نهایت سرعت و روی بالاترین شیب تمرین نکنید چون نه تنها کمکی به کاهش وزن تون نمیکنه بلکه مشکلات مفصلی هم براتون بوجود میاره.

 • ريحان
  1397-04-03

  سلام و عرض ادب
  من وزنم ٦٣ هست و قد ١٦٩. ميخوام ٥ كيلو كم كنم حتما. ٣روز در هفته ايروبيك كار ميكنم ولي بدنم استاپ كرده.پايين تنم نسبت به بالا تنه كمي چاق تره. خواستم بدونم تردميل خوبه؟ چطور استفاده كنم؟

 • جواد
  1397-05-19

  سلام من قدم 184هس و وزنم 89کیلو میخواستم ببینم چجوری میتونم وزنموبه 80کیلو برسونم ممنون میشم کمکم کنین

 • Maria
  1397-06-30

  سلام ،من ۲۴سالمه،قدم۱۷۵،وزنم ۶۹هستش !من میخوام وزنم ب ۶۰برسه اگر روزانه ۳ساعت تردمیل بزنم و یک ساعت دوچرخه ب وزن مورد نظرم میرسم؟!

 • سمیه
  1397-08-03

  من ۸۱کیلو و ۳۵۰ گرم وزنمه،میخوام خودمو برسونم به ۵۷.
  یعنی ۲۴ کیلو.تردمیلم شیب نداره.چنددقیقه در روز و باچه سرعتی برم؟

 • فاطمه
  1397-11-23

  سلام،من وزنم ۶۴هست وقدم ۱۶۳،میخام وزنم برسه به ۵۸کیلو، درهفته ۳روز برم باشگاه ونیم ساعت تردمیل، استفاده کنم جواب میده؟!

 • Darya
  1398-02-28

  من 14 سالمه قدم 171 و وزن 104 چجوری به وزن ایده الم برسم چون خیلی اضافه وزن دارم ؟

 • امیر
  1398-04-01

  سلام سالهاست ورزش میکنم ۳۵ سالمه بیست سال ورزش میکنم خیلی مواقع وزن کم کردم خیلی به ورزش اهمیت میدم خیلی دقت و تفکر دارم
  یه تجربه خوبی بدست آوردم ، صبور باشین برا کم کردن وزن ، ماهی ۲ کیلو وزن کم کنید خیلی راحت و خیلی خوب
  اصلا اذیت نکنید بدن خودتون رو
  یواش یواش پیش برین هم لذت ببرین هم به تناسب اندام برسین 

 • ملیکا
  1398-06-10

  سلام من ۱۷ سالمه قدم ۱۶۰ و وزنم ۶۵ می خوام ب ۵۵ کیلو برسم ودر باشگاه رقص میرم ک خیلی ب سایز کم کردنم کمک کرده اما من دلم می خواد کیلو کم کنم و در خانه تردمیل داریم در روز چقدر باید کار کنم تا ب وزن ایده ال برسم

 • سحر
  1398-08-18

  سلام اگه روزی یک ساعت و ۴۰ دقیقه روی تردمیل ورزش کنم و رژیم داشته باشم در ماه چقدر وزن کم میکنم؟

 • مریم
  1398-09-16

  سلام من قدم ۱۶۵و وزنم ۷۲نه تردمیل دارم نه میتونم بیرون برم چیکار کنم وچقدرباید کم کنم خیلی ممنون

دیدگاه خود را بنویسید
*
*