تردمیل

یکی از مهمترین و پرکاربردترین دستگاه های ورزشی در دنیا تردمیل می باشد که برای تناسب اندام ، لاغری شکم و پهلو و تقویت عضلات طراحی شده است و به لحاظ کاربرد به دو دسته خانگی و باشگاهی تقسیم می شود . تردمیل های خانگی معمولا ارزان تر از تردمیل های باشگاهی هستند و به لحاظ مصرف برق نیز قطعا از مدل های باشگاهی کم مصرف تر هستند .

این دستگاه ورزشی معمولا جای نسبتا زیادتری نسبت به بقیه تجهیزات ورزشی اشغال میکند پس حتما قبل از خرید ابعاد آنرا با محیط خود انطباق دهید .

لیست مقایسه محصولات

انصراف

قیمت تردمیل خانگی

قیمت تردمیل به عوامل مختلفی بستگی دارد

قیمت تردمیل با فاکتورهای زیادی ارتباط دارد که باید با توجه به شرایط شخص خریدار انتخاب شود . قیمت تردمیل خانگی بر اساس برند، قدرت موتور ، تحمل وزن ، نوع شیب ، عرض تسمه ، امکانات جانبی و گارانتی و خدمات پس از فروش تغییر می کند که قبل از خرید بهتر است در مورد موارد استفاده آن تحقیق کنید  .در فروشگاه مارکتستان میتوانید ، بهترین قیمت تردمیل برند های معتبر و امکانات فراوان را بر اساس موارد مورد نیاز خود انتخاب کنید .

خرید تردمیل خانگی

خرید تردمیل بهتر است با مشاوره تخصصی باشد

در قسمت قبلی در مورد موارد تعیین کننده قیمت تردمیل صحبت کردیم اما چگونه یک تردمیل خوب با قیمت مناسب را خریداری کنیم ؟ برای خرید تردمیل خانگی به مهمترین چیزی که باید توجه کرد ، وزن شخص یا اشخاصی است که قرار است از این وسیله ورزشی استفاده کنند . همچنین باید به قد و جثه افراد برای انتخاب عرض تسمه توجه کرد البته نباید از کیفیت و امکانات صرف نظر کرد . 

سوالات متداول

1 - چه تردمیلی برای من مناسب است ؟ 

تردمیلی که حداقل 10 کیلوگرم از وزن شما بیشتر تحمل کند ؛ ضربه گیر برای آسیب نرسیدن به زانو و کمر داشته باشد و عرض تسمه آن بیشتر از 45 سانتی متر باشد . برای بهترین انتخاب با مشاوران ما تماس بگیرید .

2- تردمیل برای کاهش وزن مناسب است ؟ 

قطعا اگر از برنامه مخصوص استفاده کنید بسیار تاثیر گذار است اما اگر بدون دانش و علم فقط آنرا روشن کنید و بدوید خیر . برنامه تمرینی را به رایگان از ما دریافت کنید

3 - ارسال در تهران و شهرستان چگونه است ؟ 

ارسال سراسر کشور تا درب منزل رایگان است و در تهران نصب نیز رایگان است . برای سفارش میتوانید به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید و در تهران پرداخت درب منزل می باشد .

جستجوی پیشرفته