لیست مقایسه محصولات

انصراف

تردمیل خانگی و باشگاهی

یکی از مهمترین و پرکاربردترین دستگاه های ورزشی در دنیا تردمیل می باشد که برای تناسب اندام ، لاغری شکم و پهلو و تقویت عضلات طراحی شده است و به لحاظ کاربرد به دو دسته خانگی و باشگاهی تقسیم می شود . تردمیل های خانگی معمولا ارزان تر از تردمیل های باشگاهی هستند و به لحاظ مصرف برق نیز قطعا از مدل های باشگاهی کم مصرف تر هستند .

این دستگاه ورزشی معمولا جای نسبتا زیادتری نسبت به بقیه تجهیزات ورزشی اشغال میکند پس حتما قبل از خرید ابعاد آنرا با محیط خود انطباق دهید .

قیمت تردمیل خانگی و باشگاهی

قیمت تردمیل با فاکتورهای زیادی ارتباط دارد و همچنین در نوع خانگی و باشگاهی نیز تفاوت قیمت بسیار زیاد است . قیمت تردمیل خانگی بر اساس برند، قدرت موتور ، تحمل وزن ، نوع شیب ، عرض تسمه ، امکانات جانبی و گارانتی و خدمات پس از فروش تغییر می کند اما قیمت تردمیل باشگاهی بیشتر بر اساس برند ، قدرت موتور و تحمل وزن تغییر میکند زیر همه تردمیل های باشگاهی شیب برقی و عرض تسمه مناسبی دارند .در فروشگاه مارکتستان میتوانید بهترین قیمت تردمیل برند های معتبر و امکانات فراوان را بر اساس موارد مورد نیاز خود انتخاب کنید .

خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

در قسمت قبلی در مورد موارد تعیین کننده قیمت تردمیل صحبت کردیم اما چگونه یک تردمیل خوب با قیمت مناسب را خریداری کنیم ؟ برای خرید تردمیل خانگی به مهمترین چیزی که باید توجه کرد ، وزن شخص یا اشخاصی است که قرار است از این وسیله ورزشی استفاده کنند . همچنین باید به قد و جثه افراد برای انتخاب عرض تسمه توجه کرد البته نباید از کیفیت و امکانات صرف نظر کرد . اما برای خرید تردمیل باشگاهی مهمترین نکته تعداد افراد استفاده کننده از تردمیل در باشگاه است . اگر تعداد زیاد است باید تردمیل باشگاهی با قدرت موتور بالاتر خریداری کنید  . البته بعضی از موقع استفاده از سه تردمیل باشگاهی متوسط به جای استفاده از یک تردمیل قوی میتواند راه حل مناسبی برای افزایش طول عمر دستگاه ها باشد .

سوالات متداول

1 - چه تردمیلی برای من مناسب است ؟

ما مقالات زیادی برای این کار نوشته ایم اما طبق تجربه چندین ساله بهترین راه انتخاب تردمیل ، مشاوره رایگان با همکاران ما می باشد . اما میتوانید مقاله راهنمای خرید تردمیل را نیز مشاهده کنید .

2- ارسال و نصب برای تهران و شهرستان چگونه است ؟

ارسال و نصب برای شهر تهران کاملا رایگان است و برای برای شهرستان ارسال رایگان است و برای نصب میتوانید به دفترچه راهنمای نصب دستگاه مراجعه کنید که این کار فوق العاده آسان می باشد .

3 - چگونه با تردمیل وزن کم کنیم ؟

البته وزن کم کردن فرآیند پیچیده ای است اما تردمیل ها برنامه هایی دارند که طبق آن میتوانید به طور منظم وزن کم کنید و همچنین در قسمت مقالات تردمیل تعدادی برنامه دستی نیز برای شما آماده کرده ایم .