لیست مقایسه محصولات

انصراف

تردمیل خانگی و باشگاهی

یکی از مهمترین و پرکاربردترین دستگاه های ورزشی در دنیا تردمیل می باشد که برای تناسب اندام ، لاغری شکم و پهلو و تقویت عضلات طراحی شده است و به لحاظ کاربرد به دو دسته خانگی و باشگاهی تقسیم می شود . تردمیل های خانگی معمولا ارزان تر از تردمیل های باشگاهی هستند و به لحاظ مصرف برق نیز قطعا از مدل های باشگاهی کم مصرف تر هستند .

این دستگاه ورزشی معمولا جای نسبتا زیادتری نسبت به بقیه تجهیزات ورزشی اشغال میکند پس حتما قبل از خرید ابعاد آنرا با محیط خود انطباق دهید .

قیمت تردمیل خانگی و باشگاهی

قیمت تردمیل با فاکتورهای زیادی ارتباط دارد و همچنین در نوع خانگی و باشگاهی نیز تفاوت قیمت بسیار زیاد است . قیمت تردمیل خانگی بر اساس برند، قدرت موتور ، تحمل وزن ، نوع شیب ، عرض تسمه ، امکانات جانبی و گارانتی و خدمات پس از فروش تغییر می کند اما قیمت تردمیل باشگاهی بیشتر بر اساس برند ، قدرت موتور و تحمل وزن تغییر میکند زیر همه تردمیل های باشگاهی شیب برقی و عرض تسمه مناسبی دارند .در فروشگاه مارکتستان میتوانید بهترین قیمت تردمیل برند های معتبر و امکانات فراوان را بر اساس موارد مورد نیاز خود انتخاب کنید .

خرید تردمیل خانگی و باشگاهی

در قسمت قبلی در مورد موارد تعیین کننده قیمت تردمیل صحبت کردیم اما چگونه یک تردمیل خوب با قیمت مناسب را خریداری کنیم ؟ برای خرید تردمیل خانگی به مهمترین چیزی که باید توجه کرد ، وزن شخص یا اشخاصی است که قرار است از این وسیله ورزشی استفاده کنند . همچنین باید به قد و جثه افراد برای انتخاب عرض تسمه توجه کرد البته نباید از کیفیت و امکانات صرف نظر کرد . اما برای خرید تردمیل باشگاهی مهمترین نکته تعداد افراد استفاده کننده از تردمیل در باشگاه است . اگر تعداد زیاد است باید تردمیل باشگاهی با قدرت موتور بالاتر خریداری کنید  . البته بعضی از موقع استفاده از سه تردمیل باشگاهی متوسط به جای استفاده از یک تردمیل قوی میتواند راه حل مناسبی برای افزایش طول عمر دستگاه ها باشد .

سوالات متداول

1 - چه تردمیلی برای من مناسب است ؟ ⭐

تردمیلی که حداقل 10 کیلوگرم از وزن شما بیشتر تحمل کند ؛ ضربه گیر برای آسیب نرسیدن به زانو و کمر داشته باشد و عرض تسمه آن بیشتر از 45 سانتی متر باشد . برای بهترین انتخاب با مشاوران ما تماس بگیرید .

2- تردمیل برای کاهش وزن مناسب است ؟ ⭐

قطعا اگر از برنامه مخصوص استفاده کنید بسیار تاثیر گذار است اما اگر بدون دانش و علم فقط آنرا روشن کنید و بدوید خیر . برنامه تمرینی را به رایگان از ما دریافت کنید

3 - ارسال در تهران و شهرستان چگونه است ؟ ⭐

ارسال سراسر کشور تا درب منزل رایگان است و در تهران نصب نیز رایگان است . برای سفارش میتوانید به صورت آنلاین یا تلفنی سفارش خود را ثبت کنید و در تهران پرداخت درب منزل می باشد .