دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی

اگر برای ورزش کردن وقت لازم برای رفتن به باشگاه را ندارید توصیه میکنیم از دستگاه های بدنسازی چند کاره خانگی در فروشگاه ما دیدن کنید . این دستگاه ها معمولا بالای 18 حرکت اصلی بدنسازی را در خود دارند اما به نسبت کارهایی که انجام میدهند فضای خیلی زیادی را اشغال نمی کنند . دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره معمولا قابلیت انجام حرکات جلو بازو ، پشت بازو ، حرکات سر شانه و قفسه سینه و همچنین حرکات شکم و پاها را دارند . یکی از جذابترین امکانات این دستگاه ها تنظیمات مختلف برای قد های مختلف و همچنین تنظیمات بسیار ساده وزنه ها می باشد . مثلا شما در چند ثانیه میتوانید دستگاه را برای یک جلو بازوی حرفه ای با وزنه مورد نیاز آماده کنید و مجددا چند ثانیه بعد آنرا برای حرکت جلو ران آماده کنید . بر خلاف بقیه دستگاه های ورزشی کشور سازنده در کیفیت دستگاه تاثیری ندارد بلکه استاندارد های دستگاه بدنسازی بسیار مهمتر است اما در بازار ایران دستگاه های بندسازی خانگی چند کاره ساخت ایران ، چین و تایوان موجود است .

قیمت دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی

قیمت این دستگاه ها بر اساس یک سری فاکتور تغییر میکند . مثلا اگر دستگاه ساخت ایران باشد ارزانتر از مدل های چینی و تایوانی می باشد یا اگر تعداد حرکاتی که دستگاه میتواند انجام دهد زیادتر باشد مسلما در قیمت تاثیر گذار است .

قیمت دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره به عواملی مانند کیفیت صندلی ، نوع گارانتی ، برند ، شاسی و میزان وزنه های موجود در آن نیز ارتباط دارد اما اکثر دستگاه های بدنسازی خانگی دارای 50 کیلوگرم وزنه هستند ولی میتوانید مدلی را انتخاب کنید که اصطلاحا به آن وزنه آزاد میگویند . مدل های وزنه آزاد یعنی هر اندازه که دوست داشتید میتوانید جداگانه برای آن وزنه بخرید .

خرید دستگاه بدنسازی چند کاره خانگی

به این نکته توجه کنید که اکثر دستگاه های بدنسازی خانگی چند کاره روی قسمت بالا تنه تمرکز دارند و زیاد بر روی پاها مانوری نمیدهند ، پس قبل از خرید باید توجه داشته باشید که دستگاه را بیشتر برای کدام نقطه از بدنتان خرید میکنید . اگر پاها برایتان ارزش بیشتری دارند باید مدلی را انتخاب کنید که علاوه بر حرکات جلو ران حرکت پرس پا را نیز داشته باشد .

در نتیجه بهترین توصیه ما برای خرید دستگاه بدنسازی خانگی چند کاره مناسب این است که با مشاوران تخصصی ما تماس بگیرید تا بهترین حالت ممکن را با توجه به بودجه به شما پیشنهاد دهند .

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته