اسکی فضایی و الپتیکال

اسکی فضایی یا نام لاتین این محصول که الپتیکال می باشد یک دستگاه ورزشی حرفه ای برای کاهش وزن و تناسب اندام است که معمولا دارای دو دسته متحرک برای تقویت عضلات سینه و دست می باشد اما مهمترین وظیفه این دستگاه تاثیر گذاری روی قسمت پایین تنه مانند پاها ، ران و باسن و قسمتهایی از شکم و پهلو می باشد . این محصول به لحاظ کارایی که دارد بسیار از لحاظ استاندارد ها باید مورد توجه قرار گیرد زیرا مستقیما با زانو ها درگیر است و حتما قبل از خرید باید از کیفیت و استاندارد بودن آن مطمئن شوید .

اسکی فضایی و الپتیکال به لحاظ سیستم مکانیکی به دو نوع برقی و دستی تقسیم می شود که مدل های برقی دارای برنامه های تمرینی پیش فرض می باشند و برای کسانی که نمیدانند چطور باید برنامه تمرینی برای خود تهیه کنند کار را آسان میکند .

این دستگاه ورزشی دارای برند های مختلف از کشورهای تایوان و چین در بازار ایران و در این فروگاه موجود می باشد .

قیمت اسکی فضایی و الپتیکال

قیمت اسکی فضایی در شرایط یکسان بین تردمیل و دوچرخه ثابت قرار دارد یعنی از تردمیل ارزان تر است و از دوچرخه ثابت گران تر است البته موارد مختلفی در قیمت اسکی فضایی و الپتیکال تاثیر گذار است که به آنها اشاره میکنیم .

اولین چیزی که در قیمت این دستگاه تاثیر گذار است تحمل وزن دستگاه است . هرچه تحمل وزن دستگاه بیشتر باشد قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود . دومین مورد مهم تاثیر گذار در قیمت الپتیکال سیستم تنظیم فشار است که ممکن است به صورت دستی باشد و ممکن است به صورت برقی باشد که مسلما مدل های برقی گران تر هستند البته باید توجه داشت که کیفیت الکترومگنت های برقی هم در قیمت تاثیر گذار است . سومین مورد موثر در قیمت ، برند و کشور سازنده است که این مورد را باید از مشاوران ما بپرسید تا بتوانند به توجه به بودجه شما مورد مناسبی را معرفی کنند .

خرید اسکی فضایی و الپتیکال

برای خرید اسکی فضایی باید به چند مورد مهم توجه کرد . اولین و مهمترین قسمتی که باید به آن توجه کنید مشکلات فیزیکی مانند کمردرد و زانو درد است اگر دچار چنین مشکلاتی هستید بهتر است از این وسیله استفاده نکنید زیرا ممکن است باعث بدتر شدن مشکلات شما شود . اگر مشکل فیزیکی خاصی ندارید اسکی فضایی را انتخاب کنید که تحمل وزنش از بیشترین وزن مصرف کننده حدود 10 الی 20 کیلوگرم بیشتر باشد مثلا اگر در خانه بیشترین وزن افراد خانواده 80 کیلوگرم است باید الپتیکالی بخرید که تحمل وزن 90 یا 100 کیلوگرم به بالا را داشته باشد تا بتواند عمر مفیدتری داشته باشید .

شاسی اسکی فضایی بسیار در خرید مهم است زیرا اگر شاسی الپتیکال سبک و اتصالات آن نازک باشد ممکن است هنگام ورزش احساس لرزش شاسی را داشته باشید که چنانچه مشکلی برای شما ایجاد نکند اما ممکن است احساس بدی را از تمرین کردن به شما منتقل کند لذا به شاسی دستگاه بسیار توجه کنید .

برقی یا دستی بودن دستگاه هم کاملا به بودجه شما مرتبط است اگر میتوانید مدلی بخرید که تنظیم فشار آن برقی باشد و این مدل ها حرفه ای تر هستند اما الزامی نیست .

لیست مقایسه محصولات

انصراف
جستجوی پیشرفته