در این قسمت کلیه محصولات ورزشی شامل تردمیل ، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی ، الپتیکال ، دستگاه های بدنسازی چند منظوره و معمولی و دیگر محصولات جهت ورزش و لاغری می باشد .

لوازم ورزشی 

1311 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • دستگاه های هوازی

  دستگاه های هوازی عموما برای کلیه افراد ورزشکار و غیر ورزشکار کاربرد دارد و بیشتر جنبه عمومی دارند . دستگاه های ورزشی هوازی میتوانند به چربی سوزی ، تقویت عضلات کمک کنند و شامل دستگاه هایی همچون تردمیل ، دوچرخه ثابت ، اسکی فضایی و ... می باشند که در باشگاه ها نیز قابل مشاهده هستند . مارکتستان به صورت تخصصی بر روی این دستگاه ها تمرکز کرده و با ایجاد فضایی حرفه ای قصد معرفی و فروش این دستگاه ها که در برند های مختلف و معتبری است را دارد .
 • بدنسازی

  این قسمت مربوطه به خرید کلیه لوازم و دستگاه های بدنسازی چند کاره و معمولی موجود در سایت می باشد که شامل برند های تاپ فرم (top form)- تاپ شیپ (top shape)- کیپ فیت (keep fit)- روبیمکث (robimax)- الیمپیا (olympia)- فلکسی فیت (flexi fit)- بی اچ فیتنس (bh fitness)- تن آرا - پاندا اسپرت - پروتئوس - راهیان طب صبا و مبارز و غیره می باشد .
 • رشته های ورزشی با توپ

  رشته های ورزشی که توپ قسمت اصلی انجام آنرا بر عهده دارد مانند توپ ، لباس مخصوص ، کفش و دیگر لوازمات در این قسمت جای دارند که هر کدام به تفکیک رشته ورزشی قابل مشاهده هستند .
 • سایر رشته های ورزشی

  رشته های ورزشی که توپ در آنها به کار نمیرود در این قسمت قرار دارند . این رشته ها مانند رشته های رزمی ، شنا ، دوچرخه سواری ، کوهنوردی ، اسکیت و اسکی و دیگر رشته ها می باشند که هر کدام دارای یکسری لوازم برای انجام آن هستند که به صورت تفکیکی در این قسمت قرار دارند و میتوانید آنها را به همراه قیمت و مشخصات و امکان خرید آنلاین ملاحظه کنید .