دوچرخه سواری یکی از ورزش های انرژیک است که میتوانید در این قسمت لیست قیمت دوچرخه به همراه توضیحات و خرید آنلاین را مشاهده کنید .
دوچرخه نوع های متفاوت برای مکان ها و شرایط متفاوتی دارد . دوچرخه کوهستان برای کوهستان و خیابان مناسب است و همچنین دوچرخه کورسی برای پیست مسابقه و شرایط مسابقه ای مناسب است .
دوچرخه بچگانه (بچه گانه) هم که نوع معمولی دوچرخه هست که به لحاظ ایمنی رانندگی برای کودکان طراحی شده است .
دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی در برند های مختلف در بازار موجود است که ما سعی میکنی همه مدل ها و برندها را برای عرضه موجود داشته باشیم . قیمت خرید دوچرخه کوهستان و دوچرخه های کورسی در این لیست به همراه تصاویر و توضیحات موجود است .

لوازم دوچرخه سواری 

678 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • دوچرخه کوهستان

  دوچرخه کوهستان نوعی از دوچرخه می باشد که دارای لاستیک های آجدار و پهن تری هستند که برای جاده های ناهموار کوهستان یا برای مسابقات پرش و نمایشی قابل استفاده می باشد همچنین دوچرخه کوهستان دارای انعطاف پذیری بیشتری نسبت به دوچرخه کورسی دارد .
  برندهای مختلفی از دوچرخه های کوهستان در ایران فعالیت میکنند که ما سعی کردیم تمام برند ها ومدلها را برای فروش داشته باشیم .
  قیمت دوچرخه کوهستان بر اساس کشور سازنده ، برند ، تنه دوچرخه ، کیفیت ، استحکام و قعطعات مصرفی تعیین میشود .
  خرید دوچرخه کوهستان به صورت آنلاین در این صفحه امکان پذیر است و ما توضیحات و مشخصات فنی هر محصول را داخل خود محصول برای خریداران به نمایش گذاشته ایم .

  دوچرخه کوهستان ، قیمت دوچرخه کوهستان ، خرید دوچرخه کوهستان

 • دوچرخه کورسی

  دوچرخه کورسی یا مسابقه ای نوعی از دوچرخه می باشد که برای جاده های صاف ساخته شده است و مسابقات در سطح المپیک و بین المللی برای این نوع دوچرخه اجرا می شود .
  دوچرخه کورسی دارای لاستیک های نازک برای کم شدن اصطکاک میباشد و آیرودینامیک خوبی برای سرعت گرفتن دارد.
  در مارکتستان دوچرخه های کورسی از انواع برند ها مدل ها موجود می باشد و قیمت دوچرخه کورسی نیز به روز است .
  خرید دوچرخه کورسی به صورت آنلاین امکان پذیر است و میتوانید مشخصات فنی محصولات و تصاویر را در خود محصول مشاهده کنید .
 • دوچرخه بچه گانه

  دوچرخه بچگانه (بچه گانه) دارای سایز کوچکتری نسبت به دوچرخه های دیگر است . دوچرخه بچه گانه بسته به سایز دارای سیستم های ایمنی هستند مانند چرخ های اضافی در عقب برای سرنگون نشدن شخص یا بعضی از آنها دارای دستگیره هایی در عقب هستند برای مراقبت توسط والدین . همچنین دوچرخه بچه گانه ممکن است دارای ترک بند ، صندوق یا سبد باشد و در رنگ ها و طرح های مختلف برای سازگاری با روحیات کودکان ساخته شده است .
  قیمت دوچرخه بچه گانه در زیر موجود می باشد که قیمت های روز محصولات هستند .
  خرید دوچرخه بچه گانه به صورت آنلاین امکان پذیر است و مشخصات و تصاویر آنها را میتوانید در خود محصولات مشاهده کنید .

  دوچرخه بچه گانه ، قیمت دوچرخه بچه گانه ، خرید دوچرخه بچه گانه