رشته های ورزشی که توپ در آنها به کار نمیرود در این قسمت قرار دارند . این رشته ها مانند رشته های رزمی ، شنا ، دوچرخه سواری ، کوهنوردی ، اسکیت و اسکی و دیگر رشته ها می باشند که هر کدام دارای یکسری لوازم برای انجام آن هستند که به صورت تفکیکی در این قسمت قرار دارند و میتوانید آنها را به همراه قیمت و مشخصات و امکان خرید آنلاین ملاحظه کنید .

سایر رشته های ورزشی 

792 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • لوازم رشته های رزمی

  رشته های رزمی در ایران و سایر کشور های جهان جزء پرطرفدارترین رشته ها می باشند که هر رشته ورزشی دارای یکسری وسایل ، لباس ، سلاح و دیگر ملزومات است که میتوانید در این قسمت به همراه قیمت به صورت تفکیکی برای هر رشته انتخاب کنید و به صورت آنلاین خریداری کنید .
 • لوازم دوچرخه سواری

  دوچرخه سواری یکی از ورزش های انرژیک است که میتوانید در این قسمت لیست قیمت دوچرخه به همراه توضیحات و خرید آنلاین را مشاهده کنید .
  دوچرخه نوع های متفاوت برای مکان ها و شرایط متفاوتی دارد . دوچرخه کوهستان برای کوهستان و خیابان مناسب است و همچنین دوچرخه کورسی برای پیست مسابقه و شرایط مسابقه ای مناسب است .
  دوچرخه بچگانه (بچه گانه) هم که نوع معمولی دوچرخه هست که به لحاظ ایمنی رانندگی برای کودکان طراحی شده است .
  دوچرخه کوهستان و دوچرخه کورسی در برند های مختلف در بازار موجود است که ما سعی میکنی همه مدل ها و برندها را برای عرضه موجود داشته باشیم . قیمت خرید دوچرخه کوهستان و دوچرخه های کورسی در این لیست به همراه تصاویر و توضیحات موجود است .
 • لوازم کوهنوردی

  کوهنوردی یکی از ورزش هایی است که شخص کوهنورد حتما باید وسایل و تجهیزات کامل را برای امنیت و راحتی همراه داشته باشد این وسایل شامل کوله پشتی ، کاپشن ، کفش کوهنوردی ، کیسه خواب ، باتوم کوهنوردی و ... است که میتوانید در این قسمت قیمت این محصولات به همراه مشخصات و تصاویر را به همراه امکان خرید آنلاین مشاهده کنید .
 • لوازم اسکیت

  اسکیت یک ورزش تفریحی است که همانند یک وسیله نقلیه عمل میکند این نقل مکان توسط کفش های چرخدار انجام میگیرد . برای این ورزش باید وسایلی مانند کفش اسکیت ، انواع پوشش های محافظتی داشته باشید که میتوانید لیست آنرا به همراه قیمت و خرید آنلاین در این قسمت مشاهده کنید .
 • لوازم اسکی

  اسکی از ورزش های بسیار مفرح و پر هیجان است که در آن تخته هایی به پای ورزشکار جهت سر خوردن روی سطوح مختلف بسته می شود . این سطوح میتواند برف یا چمن و ... باشد . برای اینجام این ورزش لوازم مختلفی مانند اسنوبورد ، بوت اسنوبورد ، کاپشن و شلوار و کلاه و ... مورد نیاز است که میتوانید در این قسمت این وسایل را به همراه قیمت ، مشخصات و تصاویر و امکان خرید آنلاین مشاهده کنید .
 • لوازم شنا

  میتوان قدیمی ترین ورزش دنیا را شنا نام و این ورزش آبی مفرح را تقریبا اکثر افراد دوست دارند . برای ورزش شنا لوازم خاصی وجود ندارد اما میتوان از وسایل مربوطه به مایو ، شلوارک ، کلاه شنا ، عینک اشاره کرد که میتوانید این محصولات را در این قسمت سایت به همراه قیمت و مشخصات به صورت آنلاین خرید کنید .