فوتبال پر طرفداران ترین رشته ورزشی دنیاست که انجام آن مستلزم داشتن لوازمش مانند توپ فوتبال ، لباس ورزشی مناسب ، کفش مخصوص فوتبال برای چمن یا سالن یا آسفالت و ... است .شما میتوانید در اینجا لوازم فوتبال را به همراه قیمت مشاهده و بخرید .

لوازم فوتبال 

16 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

  • توپ فوتبال

    توپ فوتبال در کاربری های مختلفی تولید می شوند بعضی از توپ ها فقط مناسب چمن هستند و یک سری از توپ ها برای داخل سالن و فوتسال طراحی شده اند همچنین مدل هایی هم برای استفاده در آسفالت تولید شده اند که مسلما هیچ کدام را نمیتواند در جاهایی غیر از مکان خودش استفاده کرد توپ فوتبال چمنی ، توپ فوتسال سالنی و توپ فوتبال آسفالتی همگی به لحاظ شکل ظاهر ، نوع دوخت و جنس پوسته کاملا متفاوت هستند حتی به لحاظ وزنی نیز متفاوت هستند . در این قسمت شما میتوانید قیمت انواع توپ فوتبال و فوتسال را به همراه امکان خرید آنلاین مشاهده کنید .
  • کفش فوتبال و فوتسال

    کفش فوتبال یکی از ضروری ترین لوازم برای برای انجام این ورزش می باشد که باید در شرایط و مکان های مختلف از کفش استاندارد همکان مکان استفاده کرد . کفش فوتبال چمنی دارای استوک می باشد که قطعا باید در همان مکان مورد استفاده قرار گیرد و کفش فوتبال سالنی نیز بدون استوک است و دارای شیارهایی در کف آن برای جلوگیری از لیز خوردن کف سالن می شود . در اینجا میتوانید لیست قیمت انواع کفش های فوتبال را به همراه تصاویر و مشخصات و خرید آنلاین مشاهده کنید .