والیبال یک رشته ورزشی بسیار پر تحرک با توپ است که دیدن آن هم لذت بخش است چه رسد با بازی کردن آن . ما در این قسمت تمام وسایلی که مورد نیاز یک والیبالیست است را فراهم کردیم این وسایل عبارتند از انواع توپ ، لباس والیبال ، زانو بند و کفش مخصوص والیبال به همراه دیگر لوازمی که برای بازی والیبال مورد استفاده است . میتوانید لیست قیمت محصولات را به همراه توضیحات و عکس با امکان خرید آنلاین در اینجا مشاهده کنید .

لوازم والیبال 

14 محصول وجود دارد

زیرشاخه‌ها

  • توپ والیبال

    توپ والیبال یکی از مهمترین ابزار های ورزش زیبای والیبال می باشد که تا به امروز در طرح ها و مدل های فراوانی تولید شده اند .
    توپ والیبال در سبک های تمرینی ، مسابقه ای ، خیابانی و غیره در بازار عرضه شده اند که از برترین برندهای آن میتوان به میکاسا اشاره کرد البته توپ های ساخت ایران مانند برند بتا نیز به نسبت قیمتشان کیفیت مناسبی دارند .
  • کفش والیبال

    کفش والیبال به لحاظ شکل ظاهری و استاندارد هایی که دارد جلوی آسیب به بازیکن والیبال را مخصوصا در ناحیه مچ پا را میگیرد . کفش والیبال دارای ساق نسبتا بلندی می باشد که هنگام پرش ها و فرود بازیکن از آسیب های مفصلی جلوگیری میکند این نوع کفش ها در برند ها و مدل های متنوعی تولید شده که میتوانید در پایین لیست قیمت کفش والیبال را به همراه خرید آنلاین مشاهده کنید .