رشته های ورزشی که توپ قسمت اصلی انجام آنرا بر عهده دارد مانند توپ ، لباس مخصوص ، کفش و دیگر لوازمات در این قسمت جای دارند که هر کدام به تفکیک رشته ورزشی قابل مشاهده هستند .

رشته های ورزشی با توپ 

39 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • لوازم والیبال

  والیبال یک رشته ورزشی بسیار پر تحرک با توپ است که دیدن آن هم لذت بخش است چه رسد با بازی کردن آن . ما در این قسمت تمام وسایلی که مورد نیاز یک والیبالیست است را فراهم کردیم این وسایل عبارتند از انواع توپ ، لباس والیبال ، زانو بند و کفش مخصوص والیبال به همراه دیگر لوازمی که برای بازی والیبال مورد استفاده است . میتوانید لیست قیمت محصولات را به همراه توضیحات و عکس با امکان خرید آنلاین در اینجا مشاهده کنید .
 • لوازم فوتبال

  فوتبال پر طرفداران ترین رشته ورزشی دنیاست که انجام آن مستلزم داشتن لوازمش مانند توپ فوتبال ، لباس ورزشی مناسب ، کفش مخصوص فوتبال برای چمن یا سالن یا آسفالت و ... است .شما میتوانید در اینجا لوازم فوتبال را به همراه قیمت مشاهده و بخرید .
 • لوازم بسکتبال

  بسکتبال هم یک رشته ورزشی برای بلند قامتان است که باید برای انجام آن تجهیزات کافی داشته باشید . این تجهیزات شامل توپ بسکتبال ، کفش بسکتبال و لباس مناسب و لوازمات دیگر است که میتوانید در اینجا به همراه قیمت و امکان خرید آنلاین مشاهده کنید .
 • لوازم پینت بال

  پینت بال یک ورزش مهیج با اسلحه می باشد که طرفداران زیادی در ایران و سراسر جهان دارد . علاقه مندان میتوانند لوازم پینت بال را در این قسمت مشاهده کنند . لوازم پینت بال شامل مارکر پینت بال ، گلوله پینت بال ، ماسک و دیگر لوازم پینت بال می باشد که میتوانید قیمت انواع محصولات را به همراه توضیحات ، تصاویر و امکان خرید آنلاین در زیر مشاهده کنید .
 • لوازم پینگ پنگ و بدمینتون

  پینگ پنگ یک ورزش دو یا چهار نفره است که هر کدام یک راکت دارند و به وسیله آن به توپ ضربه میزنند این بازی روی یک میز انجام می شود که وسط آن یک تور کوتاه نصب شده است لوازماتی که این بازی بریتانیایی نیاز دارد شامل توپ ، راکت ، میز و ... می باشد که میتوانید در این قسمت لوازم مورد نیاز را با قیمت و مشخصات مشاهده و بخرید . بدمینتون هم مانند تنیس روی میز قابلیت بازی با دو یا چهار نفر را دارد که در یک زمین بزرگ قابل انجام است مواردی که در این بازی هندی مورد نیاز است توپ ، راکت و ... می باشد که این وسایل را در اینجا به همراه قیمت و تصاویر میتوانید آنلاین خریداری کنید .
 • لوازم بیلیارد

  بیلیارد نوعی بازی است که بر روی میز به همراه تعداد مشخصی گوی و یک میله چوبی قابل انجام است . این بازی جزء بازی های اشرافی است و برای پرداختن به آن باید وسایلی همچون میز مخصوص ، میله چوبی و گوی و لوازم دیگر در اختیار داشت که شما میتوانید لیست قیمت محصولات مورد نیاز این بازی را در مارکتستان به همراه قیمت و مشخصات و تصاویر مشاهده کنید و به صورت آنلاین خریداری کنید .