سلامت و زیبایی یکی از ارکان مهم زندگی انسانهاست که باید در حفظ آن تلاش کرد . در قدم اول تغذیه مناسب و رسیدگی به وضعیت جسمانی و روحی اشخاص میتواند این دو قسمت مهم زندگی را تا آخر عمر بیمه کند . در دنیای امروز هم شرکت های اقتصادی بزرگ و هم خود اشخاص به این مسائل بسیار توجه میکنند و همین باعث ساخته شدن وسایل و لوازمی برای سلامت و زیبایی شده است . در این قسمت قصد داریم محصولات و لوازم کنترل پزشکی ، محصولات بهداشت و سلامت و همچنین لوازم ماساژ را در برند های مختلف به همراه قیمت و خرید آنلاین در اختیار شما قرار دهیم .

سلامت و زیبایی 

242 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • لوازم پزشکی

  لوازم پزشکی برای کنترل سلامتی به کار میروند و در این قسمت مارکتستان قصد معرفی انواع فشار سنج ، تب سنج ، تست قند خون و ضربان قلب ، لوازم فیزیوتراپی و ویلچر و دستگاه های دیگر را به همراه قیمت و امکان خرید آنلاین دارد.
 • بهداشت و سلامت

  بهداشت و سلامت یک شاخه بسیار حساس در امر فروش می باشد زیرا کالاهایی که در این حوزه تولید می شوند مستقیما روی بدن افراد تاثیر گذارند لذا تهیه و ارائه کالای با کیفیت کاری بسیار سخت می باشد . مارکتستان در این قسمت قصد معرفی انواع دستگاه های بخور گرم و بخور سرد رطوبت ساز ، دستگاه های تصفیه هوا و همچنین محصولاتی برای مراقبت از پوست و مو را دارد و سعی شده بهترین محصولات با کیفیت را اختیار شما عزیزان قرار دهیم .
 • ماساژور

  ماساژ یعنی دستکاری کردن عضلات و بافت های همبند به منظور درمان ، افزایش جریان خون ، شادابی و آرامش می باشد . ماساژ را میتوان یکی از لذت های بزرگ دنیا نام برد که در عصر جدید تبدیل به علم نیز شده است . مارکتستان قصد دارد انواع دستگاه های ماساژ شامل مبل ها و صندلی های ماساژ ، ابزار ماساژ ، ماساژور های دستی و به طور کلی هر وسیله ای که برای ماساژ کاربرد داشته باشد را در اختیار هموطنان سراسر کشور قرار دهد .

  در این قسمت می توانید لیست قیمت انواع ماساژور ها و لوازم ماساژ را به همراه مشاوره اختصاصی و خرید آنلاین برای سراسر کشور مشاهده کنید .