ویلچر وسیله نقلیه معلولین و افراد کم توان می باشد . ویلچر ها اصولا دارای چهار چرخ هستند که دو تای آنها در عقب است و سایز بزرگی دارد و دو تای آنها در جلو هستند و سایز خیلی کوچکی دارند . ویلچر در نوع های متنوعی برای کاربرد های زیادی ساخته شده است . ویلچر حمام یا برانکاردی ، ویلچر برقی ، ویلچر مکانیکی یا دستی ، ویلچرهایی که قابلیت تا شدن دارند یا آنهایی که به حالت ایستاده در می آیند تا مثل واکر عمل کند .

ویلچر برقی که بسیار مورد استقبال این افراد است دارای یک موتور محرکه برقی و باتری قابل شارژ می باشد . ویلچر های حمام برانکاردی هم از قطعات استیل ساخته شده است که در آب دچار زنگ زدگی نشود . ویلچر دستی یا مکانیکی هم که از قدیم مورد استفاده قرار میگرفته هم توسط شخص دیگری قابل حرکت است یا شخص استفاده کننده باید با دست چرخ های آنرا به حرکت در آورد .
قیمت ویلچر برقی و دستی ، ویلچر حمام و بقیه ویلچر ها به در این قسمت به همراه مشخصات قابل مشاهده است و خرید آنلاین و ارسال سراسر کشور نیز در دسترس می باشد .

ویلچر 

63 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

  • ویلچر های برقی

    ویلچر های برقی به خاطر وجود موقعیت های متنوع تایر توانایی حرکت در مسیر های مختلفی را دارند. مشهورترین موقعیت تایر برای این نوع ویلچر ها، جایی است که چرخ های بزرگ در عقب وسیله قرار دارد و چرخ های کوچک در جلو وسیله تعبیه شده اند. این طراحی این اجازه را به وسیله می دهد تا در داخل و خارج منزل با قدرت و سرعت مطمئن حرکت کند و دچار نقص نشود. از طرف دیگر، وجود چرخ های بزرگ در میان ویلچر مرکز گرانش را تغییر می دهد و حرکت وسیله را برای عبور از موانع کنار پیاده رو یا سرعت گیرهای جاده راحت تر می کند.
  • ویلچر های دستی

    ویلچر (Wheelchare) یا صندلی چرخ دار وسیله است برای توان بخشی به بیمارانی که نعمت راه روی محروم هستند. این وسیله در سال 1887 ساخته شد اما قبل از آن نیز چینی های باستان چنین وسیله ای را طراحی کرده بودند ویلچر ها به چند دسته تقسیم می‌شوند.