ماساژ یعنی دستکاری کردن عضلات و بافت های همبند به منظور درمان ، افزایش جریان خون ، شادابی و آرامش می باشد . ماساژ را میتوان یکی از لذت های بزرگ دنیا نام برد که در عصر جدید تبدیل به علم نیز شده است . مارکتستان قصد دارد انواع دستگاه های ماساژ شامل مبل ها و صندلی های ماساژ ، ابزار ماساژ ، ماساژور های دستی و به طور کلی هر وسیله ای که برای ماساژ کاربرد داشته باشد را در اختیار هموطنان سراسر کشور قرار دهد .

در این قسمت می توانید لیست قیمت انواع ماساژور ها و لوازم ماساژ را به همراه مشاوره اختصاصی و خرید آنلاین برای سراسر کشور مشاهده کنید .

ماساژور 

44 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

  • مبل و صندلی ماساژور

    صندلی ماساژور (مبل ماساژور) که در انواع و برند های مختلف در اینجا قابل مشاهده است وسیله ایست که شبیه به مبل های چرمی یا صندلی های اداری که در قسمت های مختلف آن کیسه های هوا (ایربگ) وجود دارد که وظیفه ماساژ نقاط مختلف بدن را دارد .
    مبل ماساژ یا صندلی ماساژ انواع مختلفی دارد . بعضی از آنها فقط کمر را ماساژ میدهند و بعضی از آنها از سر و گردن تا انگشتان پا را ماساژ میدهند . بعضی از صندلی های ماساژور دارای ریتم ماساژ هستند یعنی بر اساس ریتم موزیکی که در حال پخش شدن است ماساژ میدهند و بعضی از مبل های ماساژ دارای برنامه های ماساژ استاندارد هستند و سبک ماساژ را به صورت برنامه روی بدن افراد پیاده سازی میکنند .
    صندلی ماساژ به دلیل وجود ایربگ های زیاد جزء کالاهای لوکس و گران قیمت به حساب می آید . با این حال شما میتوانید قیمت صندلی ماساژور و قیمت مبل ماساژور را در این قسمت مشاهده کنید . خرید صندلی ماساژ به صورت آنلاین از سایت مارکتستان امکان پذیر است و ما سعی کردیم تمام برند های صندلی ماساژ و مبل ماساژور را برای فروش قرار بدهیم . ضمنا میتوانید برای مشاوره خرید صندلی ماساژور با شماره های سایت تماس بگیرید .

    فروش انواع صندلی و مبل ماساژ از بهترین برند های دنیا (ریلکس ، بست رست ، پاور لایف ، آیرست ، پرایری ولف ، بی اچ فیتنس ، آکیومد و ... ) به همراه مشاوره اختصاصی قبل از خرید توسط کارشناسان مارکتستان