لوازم پزشکی برای کنترل سلامتی به کار میروند و در این قسمت مارکتستان قصد معرفی انواع فشار سنج ، تب سنج ، تست قند خون و ضربان قلب ، لوازم فیزیوتراپی و ویلچر و دستگاه های دیگر را به همراه قیمت و امکان خرید آنلاین دارد.

لوازم پزشکی 

226 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • فشار سنج

  فشار سنج یا بارومتر یکی از وسایل کنترل سلامتی بدن است که وجود آن در تمام خانه ها مخصوصا در جاهایی که افراد مسن یا بیمار قرار دارند ضروری است . فشار سنج ها در مدل ها و قیمت های مختلفی در بازار موجود است که مارکتستان بهترین برند ها و مدل های روز دنیا را به همراه قیمت و تصاویر مربوطه و مشخصات با امکان خرید آنلاین در اختیار هموطنان قرار داده است .
 • تب سنج ترمومتر

  تب سنج یک وسیله کمک پزشکی می باشد که برای کنترل سلامت افراد یا بیماران به کار میرود . تب سنج ها در دو نوع دیجیتال یا معمولی در بازار وجود دارد که نوع دیجیتال آن بسیار حرفه ای تر ، دقیق تر و سریع تر می باشد . قیمت تب سنج در ایران با توجه به برند ها و کیفیت ها از حدود ده هزار تومان شروع میشود تا حدود دویست هزار تومان که از لحاظ امکانات بسیار با هم متفاوت هستند . در این قسمت میتوانید لیست قیمت تب سنج ترمومتر را به همراه مشخصات ، تصاویر و امکان خرید آنلاین مشاهده کنید .
 • ترازو های دیجیتال

  در این قسمت انواع ترازو های دیجیتال از برند های معتبر و معروف قرار گرفته است .
 • ویلچر

  ویلچر وسیله نقلیه معلولین و افراد کم توان می باشد . ویلچر ها اصولا دارای چهار چرخ هستند که دو تای آنها در عقب است و سایز بزرگی دارد و دو تای آنها در جلو هستند و سایز خیلی کوچکی دارند . ویلچر در نوع های متنوعی برای کاربرد های زیادی ساخته شده است . ویلچر حمام یا برانکاردی ، ویلچر برقی ، ویلچر مکانیکی یا دستی ، ویلچرهایی که قابلیت تا شدن دارند یا آنهایی که به حالت ایستاده در می آیند تا مثل واکر عمل کند .

  ویلچر برقی که بسیار مورد استقبال این افراد است دارای یک موتور محرکه برقی و باتری قابل شارژ می باشد . ویلچر های حمام برانکاردی هم از قطعات استیل ساخته شده است که در آب دچار زنگ زدگی نشود . ویلچر دستی یا مکانیکی هم که از قدیم مورد استفاده قرار میگرفته هم توسط شخص دیگری قابل حرکت است یا شخص استفاده کننده باید با دست چرخ های آنرا به حرکت در آورد .
  قیمت ویلچر برقی و دستی ، ویلچر حمام و بقیه ویلچر ها به در این قسمت به همراه مشخصات قابل مشاهده است و خرید آنلاین و ارسال سراسر کشور نیز در دسترس می باشد .
 • صندلی توالت

  صندلی توالت یکی از محصولاتی است که برای معلولین طراحی شده است . صندلی توالت در سایز ها و امکانات مختلف موجود می باشد که ما سعی کرده ایم بهترین و کارآمدترین آنها را برای فروش جمع آوری کنیم . قیمت صندلی توالت به همراه امکان خرید آنلاین
 • واکر

  واکر یکی از ابزارهایی کمک پزشکی می باشد که برای افراد مسن و کلا کسانی که مشکلات حرکتی دارند ساخته شده است . قیمت انواع واکر به همراه خرید آنلاین