این قسمت مربوطه به خرید کلیه لوازم و دستگاه های بدنسازی چند کاره و معمولی موجود در سایت می باشد که شامل برند های تاپ فرم (top form)- تاپ شیپ (top shape)- کیپ فیت (keep fit)- روبیمکث (robimax)- الیمپیا (olympia)- فلکسی فیت (flexi fit)- بی اچ فیتنس (bh fitness)- تن آرا - پاندا اسپرت - پروتئوس - راهیان طب صبا و مبارز و غیره می باشد .

بدنسازی 

54 محصول وجود دارد
در هر صفحه

زیرشاخه‌ها

 • دستگاه های بدنسازی چند کاره

  دستگاه بدنسازی چند کاره بسیار مناسب برای افرادی که میخواهند بدنسازی را در خانه یا حتی محل کار خود انجام دهند . ورزش بدنسازی یکی از مهمترین ورزش ها در مورد تناسب اندام می باشد که وجود این دستگاه های خانگی بسیار این ورزش را برای افرادی که تمایل به انجام آن در خانه یا محیطی غیر از باشگاه دارند آسان کرده است . در اینجا میتوانید لیست قیمت دستگاه بدنسازی خانگی و مشاوره و فروش و خرید دستگاه های بدنسازی چند کاره (چند منظوره) را مشاهده کنید .
 • دستگاه بدنسازی باشگاهی

  دستگاه بدنسازی باشگاهی برای قسمت های مختلف بدن و عموما به صورت تک کاره ساخته میشود . این دستگاه ها در برند ها و کیفیت های مختلفی تولید میشوند که ما سعی کرده ایم از تمام برند های موجود محصولاتی برای فروش داشته باشیم .
  قیمت دستگاه بدنسازی باشگاهی بر اساس برند و مدل تعیین می شود و برای خرید دستگاه بدنسازی باشگاهی میتوانید به صورت آنلاین اقدام کنید یا با شماره های سایت تماس بگیرید .
 • میله ، دمبل و وزنه هالتر

  برای داشتن یک بدنسازی خوب همیشه وزنه زدن جزء الویت ها بوده است و به عنوان اصول بدنسازی نام برده میشوند . دمبل ها برای استفاده یک دست و هالتر ها برای استفاده همزمان دو دست ساخته شده اند . دمبل در وزن های مختلف موجود است و ساخته میشوند همچنین وزنه هالتر نیز متنوع هستند . میله هالتر هم در سایز های مختلفی در بازار موجود است . در این قسمت میتوانید قیمت انواع دمبل ، وزنه یا صفحه های هالتر و همچنین میله های هالتر را به همراه خرید آنلاین مشاهده کنید .
 • کش و فنر بدنسازی

  کش بدنسازی و فنر بدنسازی برای تقویت عضلات به صورت موضعی ساخته شده اند . میتوان کارکرد این وسایل را مانند دمبل یا هالتر در نظر گرفت با این تفاوت که هم از نظر قیمتی و هم از نظر وزنی کمتر از هستند . ضمنا باید یاد آور شد که مسلما فشار وارده در دمبل و هالتر بیشتر از کش بدنسازی یا فنر های بدنسازی هستند و بیشتر برای حرکات سبک و ایروبیک کاربرد دارند . در این قسمت قصد معرفی انواع کش و فنر بدنسازی به همراه قیمت و خرید آنلاین را در مارکتستان داریم .
 • آب کینگ

  فروش آب کینگ از برند های معتبر جهان در این قسمت می باشد که میتوانید لیست قیمت و مشاوره و خرید آب کینگ ها را از همین قسمت انجام دهید .
 • نیمکت بدنسازی

  فروش انواع نیمکت های بدنسازی که قابل استفاده در خانه یا باشگاه یا حتی محل کار است را میتوانید در این قسمت مشاهده کنید . همچنین در این قسمت میتوانید لیست قیمت ها را مشاهده و جهت مشاوره و خرید نیمکت های بدنسازی اقدام نمایید .
 • لوازم جانبی بدنسازی

  لوازم جانبی بدنسازی و ایروبیک مانند تخته شنا ، انواع استپ های ورزشی ، توپ های بدنسازی در این قسمت به همراه خرید آنلاین قابل مشاهده است .