تردمیل 2 اسب DA350M دیادورا

 

دیادورا
  • ارسال و نصب رایگان

جدید

وضعیت :موجود

قیمت : 2,149,000 تومان

قیمت بدون تخفیف : 2,300,000 تومان

-151,000 تومان

این محصول هیچ هدیه و امتیازی ندارد، زیرا شامل یک تخفیف است.


ویژگی ها

مشخصات کلی

کشور سازنده : تحت لیسانس ایتالیا ساخت چین
مدل : DA350M
قدرت موتور : 2 اسب DC
تحمل وزن : 100 کیلوگرم
امکانات : تاشو با جک های مدرن
قابلیت پخش موزیک
ضربه گیر های حرفه ای برای آسیب نرسیدن به زانو
نوع شیب : دستی
نوع سیستم : برقی
تنظیم سرعت : برقی
سرعت : 1 الی 12 کیلومتر
انتقال نیرو : تسمه
ابعاد تسمه : 120 x 42 سانتیمتر
موارد نمایشی مانیتور : زمان - مسافت - کالری - ضربان قلب
زاویه شیب : 3 درجه
برنامه ها : برنامه از پیش تعیین شده و برنامه دستی
عملیات : راه روی - دویدن - ماساژور - دراز و نشست - دمبل بدنسازی
نوع کارکرد : چند منظوره

توضیحات

تردمیل DA350M دیادورا از لحاظ فنی کاملا شبیه به تردمیل DA350 می باشد با این تفاوت که مدل DA350M دارای ماساژور ، دمبل و دراز و نشست می باشد که مقداری این تردمیل را حرفه ای تر کرده است .

 

قدرت موتور :

قدرت موتور این تردمیل 2 اسب بخار می باشد و بسیار منطقی می باشد که بتواند تا وزن 105 کیلوگرم را تحمل کند زیرا عرض تسمه این تردیمل 42 سانتی متر است و اگر این برند عرض تسمه خود را بیشتر در نظر میگرفت مسلما تحمل وزن پایین تر می آمد . پس با این عرض تسمه و این تحمل وزن میتوان به این نتیجه رسید که قدرت موتور این تردمیل واقعی و مناسب می باشد .

 

شاسی :

شاسی این تردمیل هم مانند بقیه تردمیل های برند دیادورا دو طبقه می باشد که با ضربه گیر از هم جدا شده اند که این ضربه گیر ها علاوه بر جلوگیری از آسیب به زانو باعث جلوگیری از لرزش نیز می شوند .

اتصالات این تردمیل به صورت چند جانبه به قسمت های مختلف تردمیل وصل شده است که این مورد نیز به استحکام شاسی کمک میکند .

این تردمیل به جهت داشتن ماساژور دو لوله فلزی به صورت افقی زیر پنل تعبیه شده است که به استحکام بیشتر این تردمیل می انجامد .

میتوان این تردمیل را در رده خود و با توجه به قیمتش جزء بهترین تردمیل ها از نظر شاسی نام برد .

 

سیستم ضربه گیری :

تردمیل DA350 دارای هشت ضربه گیر برای جلوگیری از آسیب نرسیدن به زانو می باشد که چهار عدد این ضربه گیر ها در سمت چپ تردمیل و چهار عدد دیگر در سمت راست تردمیل می باشد .

علاوه بر ضربه گیر های زانو کف شاسی این تردمیل هم از ضربه گیر هایی برای جلوگیری از بروز صدا استفاده شده که حتی چرخ های این تردمیل که برای جابجایی تعبیه شده است به صورت لاستیکی بوده که ضربه ها به طبقات پایین وارد نشود .

 

برنامه ها :

تردمیل DA350M دارای 25 برنامه از پیش تعیین شده می باشد که انتخاب مدل های مختلف ورزش (سرعت های مختلف در طی زمان مثلا 30 دقیقه ) را فراهم میکند . برنامه های از پیش تعیین شده نمودار های سینوسی می باشند که به شخص ورزشکار این امکان را میدهد که بدون اینکه در حین تمرین نیازی به کم و زیاد کردن سرعت تردمیل باشد به صورت اتوماتیک طی زمان مثلا 30 دقیقه با توجه به برنامه انتخابی سرعت کم و زیاد میشود . ضمن اینکه میتوانید برای تردمیل به صورت دستی برنامه گذاری کنید .

 

سایز تسمه :

سایز تسمه این تردمیل 120 سانتی متر طول و 42 سانتی متر عرض می باشد که بسیار نرمال می باشد . انتخاب هوشمندانه این سایز تسمه برای این تردمیل توانسته تحمل وزن این تردمیل را تا 105 کیلوگرم بالا ببرد که بسیار طبیعی می باشد .

 

امتیاز دهی :

در قسمت بالا به صورت مفصل در مورد این تردمیل صحبت کردیم ولی در این قسمت به صورت چکیده موارد بالا را امتیاز دهی میکنیم که اصول امتیاز دهی ها بر اساس امکانات و فاکتور های مهم با توجه به قیمت تردمیل مربوطه می باشد .

هر آیتمی با چهار گزینه خیلی بد ، بد ، متوسط ، خوب و خیلی خوب مشخص میشود. همچنین امتیازی که در آخر به این محصول داده میشود بر اساس امتیاز فاکتورهای تردمیل می باشد .

قدرت موتور : خیلی خوب

طراحی و ساخت : خیلی خوب

امکانات : خیلی خوب

امتیاز کل : 10 از 10

مقالات مرتبط

 

نقد و بررسی کاربران

    نقد محصول و امتیاز شما به این محصول

    برای کمک به دیگران کاربران در انتخاب،لطفا قبل از نوشتن نقد و نظر خود ، به این محصول امتیاز نیز بدهید بدهید.
Path: > > > > تردمیل 2 اسب DA350M دیادورا